برگزاری روز بدون خودرو در کاشمر

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشمر با بیان اینکه فردا روز بدون خودرو در کاشمر است گفت: به منظور تسهیل در تردد شهروندان، فردا خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری کاشمر رایگان است.

مهدی جمعه‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: اجرای یک روز بدون خودرو در کاشمر پیرو مصوبات ستاد هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته هوای پاک است که در نخستین روز این هفته اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه در مورد استفاده حداقلی شهروندان از خودروهای شخصی اطلاع‌رسانی‌های لازم از طریق پیام صوتی تلفن‌های ثابت و سایر ظرفیت‌های تبلیغی و اطلاع‌رسانی انجام شده است، یادآور شد: با هماهنگی و رایزنی‌های انجام شده با شهرداری کاشمر، خدمات‌دهی در این روز توسط ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری به شهروندان رایگان است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشمر با اشاره به اینکه در راستای تنویر افکار عمومی و توجه مردم به موضوع حفاظت از محیط زیست و داشتن هوای سالم و پاک برنامه‌های ویژه‌ای در طول این هفته در کاشمر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: برگزاری همایش دوچرخه‌سواری، برپایی نمایشگاه عکس طبیعت، مسابقات نقاشی و برگزاری دوره‌های آموزشی در مدارس بخشی از برنامه‌های متنوع هفته هوای پاک در این شهرستان است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.