کاشمر در تحقق تعهد اشتغال رتبه نخست استان را کسب کرد

ایرنا – فرماندار کاشمر گفت: با تحقق ۱۲۰ درصدی تعهد اشتغال این شهرستان تا پایان دی ماه امسال کاشمر در این زمینه رتبه نخست را در استان خراسان رضوی کسب کرد.
کاشمر در تحقق تعهد اشتغال رتبه نخست استان را کسب کرد
فرمانداری کاشمر روز چهارشنبه به نقل از ‘مهدی فروزان’ گزارش داد: تعهد اشتغال امسال این شهرستان که باید در سامانه رصد ثبت می شد ۹۵۳ نفر بوده اما با تلاش همه دستگاههای اجرایی و دبیر کارگروه اشتغال کاشمر تا پایان دی ماه هزار و ۱۴۷ نفر ثبت سامانه شد بر این اساس که ۱۲۰ درصد تعهد محقق شده است .

وی گفت: همچنین تعهد امسال جهت صدور مجوز مشاغل خانگی در شهرستان کاشمر تعداد ۲۵۴ مجوز بوده که تا پایان دی ماه ۲۳۳ مورد آن صادر شده و به میزان ۹۲ درصد تحقق یافته است.

فرماندار کاشمر اظهارداشت: اعتبار شهرستان در بخش مشاغل خانگی هشت میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال بوده که با تلاش دستگاهای اجرایی تعداد ۱۶۵ طرح با اعتبار شش میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال توسط به بانکهای عامل معرفی شد.

وی افزود: در این چارچوب ادارات جهاد کشاورزی، صنعت معدن و تجارت، صندوق مهر رضا و اداره فنی حرفه ای به ترتیب با ارائه بیشترین طرحهای ارسالی بهترین رتبه ها را در معرفی طرحها به بانکهای عامل داشته اند

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.