جشن نیکوکاری در ۱۸۰ مدرسه شهرستان کاشمر برگزار شد

جشن نیکوکاری در ۱۸۰ مدرسه شهرستان کاشمروبه صورت نمادین در آموزشگاه ابتدایی پسرانه امام حسین(ع)و با حضور فرماندار ومدیران ادارات آموزش وپرورش وکمیته امداد امام خمینی (ره)وتعدادی دیگر از مسئولین شهرستان واولیاء ودانش آموزران این آموزشگاه برگزار شد و دانش آموزان با هدایای نقدی و غیرنقدی با دانش آموزان کم بضاعت همدردی کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش کاشمر؛ در مراسم جشن نیکوکاری که امروز یکشنبه ۹۳/۱۲/۱۷ به صورت نمادین در دبستان پسرانه امام حسین(ع) از سوی آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشمربرگزار شد، دانش آموزان با اهدای وجوه نقدی پیام دوستی مردم خود را به همگان اعلام داشتند.
دکتر سعادتمند مدیرآموزش وپرورش ضمن خیر مقدم به مسئولین ومدعوین وتشکر از کادر اداری آموزشگاه در برگزاری این مراسم، در این آیین با تجلیل از برگزاری جشن نیکوکاری اظهار داشت: کمک به هم نوع کار مقدس و باشکوهی است و دانش آموزان باید با فرهنگ کمک به هم نوع آشنا باشند.

در این مراسم مهندس فروزان فرماندارشهرستان نیز ضمن تشکر از مدیریت آموزش وپرورش وریاست کمیته امداد در برگزاری این مراسم وجشن نیکوکاری گفت: باید همه ما توجه داشته باشیم که در کنار ما دانش آموزان و خانواده هایی هستند که مشکل دارند و برای شکرگزاری از نعمت های خداوند باید نسبت به هم نوع خود توجه ویژه داشته باشیم.

فروزان ادامه داد: فلسفه اصلی جشن نیکوکاری عمل به دستورات دین مبین اسلام در زمینه توجه و دستگیری از فقرا و نیازمندان است و هفته احسان و نیکوکاری فرصتی است که همه ما به هر شکل ممکن نیازمندان جامعه را مورد تفقد قرار دهیم.
در این مراسم دانش‌آموزان به همراه مسئولین حاضر کمک های نقدی خود را در صندوق تعبیه شده ریخته و با اهدای هدایای نقدی وغیرنقدی خود در این کار خداپسندانه مشارکت کردند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.