وزیر نیرو ۵شنبه به کاشمر سفر خواهد کرد

به گزارش خبرگزاری برنا ازخراسان رضوی، مهدی فروزان با اعلام این خبر اظهارداشت: وزیر نیرو درراستای بررسی مشکلات ترشیز بزرگ در زمینه آب و برق و بررسی مشکلات کشاورزان روز ۵شنبه ۱۲شهریورماه به شهرستان سفر خواهد نمود.
وی افزود: در این سفر مهندس مقدوری معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری و مدیران کل حوزه آب و برق استان وزیر نیرو را همراهی خواهند نمود.
وی در تشریح سفر مهندس چیت چیان وزیر نیرو به شهرستان گفت: بررسی مشکلات شهرک صنعتی در خصوص تامین برق واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ،بررسی مشکلات پروژه فاضلاب شهری ، بررسی وضعیت برق مسکن مهر ومشکلات آب روستایی از مهمترین موضوعاتی است که در سفر وزیر نیرو به شهرستان مورد بررسی قراخواهد گرفت.
فروزان مراسم رسمی استقبال از وزیر و هیات همراه ،کلنگ زنی پروژه فاضلاب شهری کاشمر ،شرکت در همایش اقتصاد مقاومتی و بازدید از شهرک صنعتی کاشمر و کارخانه های فولاد وکاشی لعاب زهره را از برنامه های سفر وزیر به شهرستان عنوان نمود.
فرماندار کاشمر در ادامه گفت : سومین همایش اقتصاد مقاومتی با محوریت آب وبرق با حضور فعالان بخش کشاورزی و صنعتگران و مدیران شهرستانهای کاشمر خلیل آباد وبردسکن ساعت ۹ صبح در محل مجتمع فرهنگی سرو کاشمر برگزارومشکلات ترشیز بزرگ در حوزه آب وبرق در این همایش مورد بررسی قرار خواهد گرفت

1 دیدگاه
  1. بررسی مشکلات پروژه فاضلاب شهری یا کلنگ زنی پروژه…؟

    امیدوارم این پروژه ختم بخیر شود…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.