جعفر سلیمانی: سی درصد بودجه شهرداری کاشمر محقق شد

جعفر سلیمانی صبح امروز در یکصد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کاشمر اظهار داشت: در شش ماهه ابتدای امسال ۸۲ میلیارد ریال بودجه شهرداری کاشمر محقق شده است و با توجه به استقبال شهروندان برای پرداخت عوارض در نیمه دوم سال و بهره مندی از تخفیف پیش‌بینی می‌شود بودجه امسال نیز به طور کامل محقق شود.

وی با بیان اینکه شهرداری در نیمه دوم سال در بحث تحقق بودجه‌ای از وضعیت بهتری برخوردار است، گفت: در سایه حمایت شورا، تلاش پرسنل و همراهی مردم روند پرداختی مردم با اجرای طرح اعطای تخفیف در دهه فجر در شش ماهه دوم افزایش می‌یابد.

شهردار کاشمر با اشاره به واریزی ۷۰۰ میلیون تومانی از محل ارزش افزوده به حساب شهرداری در هشت ماهه نخست امسال یادآور شد: مهر سال گذشته ۷۵۰ میلیون تومان از محل ارزش افزوده به حساب شهرداری واریز شد که این رقم امسال به ۱۵۰ میلیون تومان و واریزی ۴۰۰ میلیونی آبان سال گذشته به ۴۳ میلیون تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه تنها پیمانکار خدمات شهری  شهرداری کاشمر در آبان ماه ۲۳ میلیون تومان به حساب دارایی واریز کرده است، خاطرنشان کرد: شهرداری کاشمر در این زمینه به دارایی بدهکار نیست.

سلیمانی با تأکید بر اینکه برنامه‌ای برای افزایشی مبنای عوارضات نداریم تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در همین سطحی که با مردم به تعاملات خوبی دست یافته‌ایم آن را حفظ کنیم.

در ادامه این جلسه محمد نسیانی مسئول واحد درآمد، حسن ابراهیمی مسئول واحد نوسازی و ایمان پاکروان مسئول واحد ساختمان شهرداری کاشمر ضمن اعلام گزارشی از وضعیت کاری واحد، به سئوالات اعضای شورای اسلامی شهر کاشمر پاسخ دادند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.