کمک ۴۰۰میلیون ریالی خیر کاشمری به حوزه سلامت این شهرستان

دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان کاشمر از کمک ۴۰۰میلیون ریالی خیر کاشمر به حوزه سلامت این شهرستان خبر داد.

رئیس مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان کاشمر با اعلام این خبر گفت: حاج ابوالقاسم هنرفر از خیرین نیک اندیش شهرستان کاشمر در راستای خدمتگزاری به بیماران و نیازمندان عرصه سلامت، ۴۰۰ میلیون ریال به حوزه سلامت شهرستان کاشمر کمک نمود.

دکتر یزدانی گفت: کمک این خیر نیک اندیش صرف قسمتی از تجهیزات ست جراحی مغز و اعصاب جهت اتاق عمل بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع ) را خریداری و به این بیمارستان اهدا نمود.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر افزود: در زمان حیات شادروان دکتر علی پویان اقدامات خرید این تجهیزات انجام شده بود و قرار بود با حضور آن مرحوم در شهرستان کاشمر، اعمال جراحی مغز و اعصاب در این بیمارستان انجام شود.

وی گفت: اقدامات لازم در خصوص جذب متخصص جراح مغز و اعصاب از سوی مسئولان شهرستان ومعاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال پیگیری است و امیدواریم هرچه سریعتر شاهد حضور این تخصص در شهرستان کاشمر و ارائه خدمت به مردم شریف این منطقه باشیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با قدردانی از همه خیرین، این اقدام ارزشمند خیر کاشمری را تحسین کرد و گفت: امید است این همدلی مردم در بخش سلامت و کمک به افراد نیازمند بیش از پیش تقویت شود و شاهد رشد کمک های انساندوستانه در تمام زمینه ها بخصوص در زمینه تجهیزات بیمارستانی باشیم.

دکتریزدانی خاطر نشان کرد: اقدامات خیرخواهانه علاوه بر لذت معنوی در دنیا، توشه ای برای آخرت خیرین است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.