عذر خواهی رئیس مخابرات کاشمر از بروز اختلال در تلفن های ثابت

رئیس اداره مخابرات کاشمر از بروز اختلال در شبکه تلفن ثابت کاشمر از مشترکین و شهروندان عذرخواهی کرد.

مهندس جواد بیجندی در گفتگو با پایگاه خبری کاشمر ۲۴ با تأیید خرابی در شبکه تلفن ثابت به ویژه در پنجشنبه گذشته گفت: این خرابی در مرکز تلفن شهید مدرس کاشمر بوجود آمده است و برقراری ارتباط توسط مشترکین این مرکز با مشکلات فنی روبرو بوده است.

وی با بیان این که اوج خرابی های تلفن در روز پنج شنبه گذشته بوده و این موضوع نیز در برخی از موارد هنور ادامه دارد ابراز داشت: حدود یک هفته است که کارشناسان فنی با حضور در شهرستان به دنبال رفع خرابی و مشکل فنی هستند.

رئیس اداره مخابرات کاشمر با اشاره به این که بروز خرابی در سیستم های فنی نظیر شبکه های ارتباطی قابل پیش بینی نیست خاطر نشان کرد: هم اکنون حدود ۱۵ درصد مشترکین تلفن در مرکز شهید مدرس مشکل برقراری ارتباط دارند به طوری که شماره گیری و ارتباط صورت می گیرد اما صدای مشترکین قابل دریافت نیست.

مهندس بیجندی با تأکید بر این که تمام سعی و تلاش کارشناسان و دست اندرکاران بخش های فنی مخابرات بر این است که مشکلا به وجود آمده را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف کنند از شهروندان خواست تا در صورت بروز اختلال و ایراد فنی مراتب را در همان زمانی که ایراد فنی دارد با شماره گیری تلفن ۱۳۵ اطلاع دهند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.