هشت پروژه شهری در کاشمر افتتاح شد

ظهر دیروز هشت پروژه حوزه شهری از طریق ویدئو کنفرانس با حضور وزیر کشور در کاشمر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در این مراسم که با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی در محل سالن کنفرانس مخابرات برگزار شد، مهدی فروزان، فرماندار کاشمر، با مثبت ارزیابی کردن عملکرد شهرداری کاشمر و کسب عنوان برتر در بین شهرداری‌های استان خراسان رضوی گفت: علی‌رغم تنگناهای مالی که دولت با آن مواجه بوده، موفق شدیم در دهه فجر ۶۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در شهرستان افتتاح و بهره‌برداری کنیم.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن اظهار کرد: در این دوره از انتخابات ۶۰۰۰ نفر در حوزه انتخابیه کار اخذ رای از ۲۰۹ هزار واجد شرایط رای دادن را بر عهده دارند.

در ادامه شهردار کاشمر در ارتباط تصویری با وزیر کشور از طریق ویدئو کنفرانس خاطرنشان کرد: طرح‌های شهرداری کاشمر به نمایندگی از ۱۵۸ پروژه شهرداری خراسان رضوی با هزینه‌ای بالغ بر ۸۱۷ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

جعفر سلیمانی با تقدیر از همراهی و همکاری مجموعه وزارت کشور با شهرداری‌ها در مورد اختصاص قیر رایگان به شهرداری‌ها گفت: در این راستا عملیات زیرسازی و آسفالت معابر شهری کاشمر با ۱۵۰ هزار مترمربع در ۴۰ مسیر با ۴۳ میلیارد ریال انجام شده است.

وی اجرای پروژه دفع آب‌های سطحی در دو نقطه شهر با ۱۰ میلیارد ریال هزینه را در راستای جلوگیری از سیلابی شدن معابر شهری در زمان بارندگی اعلام و اظهار کرد: به منظور زیباسازی منظر شهری و نیز تسریع عبور و مرور معلولان، ۳۰ هزار متر مربع مناسب‌سازی پیاده‌روها در ۱۷ نقطه شهر با ۱۲ میلیارد ریال بودجه انجام شده است.

شهردار کاشمر با اشاره به اینکه در راستای بهبود عبور و مرور و ایمن‌سازی با هزینه‌ای بالغ بر هشت میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال سامانه کنترل ترافیک در کاشمر راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه کاشمر دومین شهر زیارتی خراسان رضوی و چهارمین شهر زیارتی در کشور به شمار می‌رود و ضرورت اجرای طرح تا حرمین در این شهر فاز سوم این طرح به مساحت ۱۵ هکتار با هزینه ۱۷ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی تفکیک آب شرب از فضای سبز در سطح ۱۵ هکتار با چهار میلیارد ریال هزینه و ۹ پروژه مطالعاتی و پژوهشی با چهار میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال را از دیگر پروژه‌های شهرداری کاشمر عنوان کرد و افزود: همچنین هشت پروژه شهرداری کاشمر با ۹۵ میلیارد ریال هزینه به نمایندگی از ۱۵۸ پروژه شهرداری‌های استان افتتاح شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.