پیشرفت ۲۰درصدی ساخت مرکز شیمی درمانی شهرستان کاشمر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمر بصیر، دکتر محمد جواد یزدانی رئیس مجتمع آموزش عالی سلامت و مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از ساخت مرکز شیمی درمانی شهرستان کاشمر در بیمارستان شهید مدرس (ره) این شهرستان خبر داد.

دکتر یزدانی گفت: این پروژه در زیربنایی به مساحت ۷۰۰متر مربع در یک طبقه در حال ساخت است و تاکنون ۲۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

دکتر یزدانی با اشاره به اینکه این مرکز به صورت کاملا بتونی در حال اجرا می باشد، افزود: پروژه احداث مرکز شیمی درمانی کاشمر، در حال حاضر مراحل اجرای فونداسیون آن به پایان رسیده است و در حال انجام آرماتور بندی ستون های بتونی می باشد.

وی با بیان اینکه پروژه از جمله طرح های دولت تدبیر و امید محسوب می شود، اظهار کرد: بر اساس زمانبندی، اتمام این پروژه تا آذرماه سال جاری در نظر گرفته شده است و اعتبار این پروژه ۱۴میلیارد ریال می باشد.

دکتر یزدانی درخصوص سطوح مخلتف ارائه خدمات در مراکز شیمی درمانی اظهار داشت: در سطح یک و سطح اولیه این مراکز، افراد، خدمات شیمی درمانی دریافت می‌کنند، در سطح دوم علاوه بر شیمی درمانی خدمات رادیوتراپی هم ارائه می‌شود و بخش‌های بستری قرار دارند و در سطح سوم علاوه بر همه خدمات شیمی درمانی و رادیوتراپی، رادیو سرجری (جراحی با استفاده از اشعه) و همه دستاوردهای جدید درمان سرطان از جمله سلول درمانی انجام میشود.

دکتر یزدانی خاطر نشان کرد: این پروژه خدمات سطح یک را به مراجعه کنندگان ارائه خواهد داد

1 دیدگاه
  1. در مورد ساختمان جدیدی که دارن میسازن داخل بیمارستان ابوالفضل پستی بزارین.ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.