افتخار آفرینی تیم تکواندوی بانوان شهرستان کاشمر در مسابقات کشوری و کسب سهمیه اعزام به مسابقات جهانی ۲۰۱۶

احمد روشندل امروز در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری فارسدر کاشمر اظهار داشت: تیم هشت نفره تکواندو بانوان کاشمری به مربیگری و سرپرستی نسرین آرادمهر که به این دوره از مسابقات اعزام شده بود موفق به کسب یک عنوان قهرمانی و دو عنوان سومی شدند.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها در دو بخش رکوردی و انفرادی و در خانه تکواندو فدراسیون تهران برگزار شد یادآور شد: ۴۳۶ تکواندوکار از استان‌های خوزستان، زنجان، البرز، خراسان رضوی و شمالی، اصفهان، بوشهر، یزد، مازندران، شیراز، تهران، چهارمحال و بختیاری، قزوین، گیلان، فارس، همدان و کاشان در این رقابت‌ها حضور داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با تأکید بر اینکه تیم کاشمر به عنوان تنها تیم شهرستانی از خراسان رضوی به این مسابقات اعزام شده بود خاطرنشان کرد: در ماده «یوپ چاگی» تعادلی و در رده سنی زیر ۱۲ سال نیلوفر مرادیان بعد از حریفانی از اصفهان و تهران در سکوی سوم ایستاد. در همین ماده نیز هدیه مرادی زارع در رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال پس از حریفان اصفهان و خوزستان حائز عنوان سوم شد.

روشندل ادامه داد: در ماده «فیلیپینی» و در رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال زهرا جوادی بانوی تکواندوکار کاشمری عنوان قهرمانی را کسب کرد و در سکوی اول ایستاد.

این مسئول با بیان اینکه نفرات اول تا سوم هر بخش به اردوی انتخابی دعوت می‌شوند تصریح کرد: با برگزاری مسابقه بین راه‌یافتگان به اردو، نفرات برتر به مسابقات خارج از کشور که مردادماه برگزار می‌شود اعزام می‌شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.