پرهیز از نگاه جمعی و بخش‌نگری در انجام پروژه‌های عمرانی کاشمر

خبرگزاری فارس: پرهیز از نگاه جمعی و بخش‌نگری در انجام پروژه‌های عمرانی کاشمر

فرماندار کاشمر گفت: با توجه به اهمیت پروژه‌های عمرانی و برنامه‌ریزی در جهت تکمیل و بهره‌برداری از آن باید تلاش شود در این حوزه علاوه بر تعامل و نگاه جمعی از بخش‌نگری در انجام پروژه‌های عمرانی و زیربنایی پرهیز شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، محمدحسن فرهادی صبح امروز در جلسه کارگروه امور زیربنایی کاشمر اظهار داشت: با توجه به اهمیت پروژه‌های عمرانی و برنامه‌ریزی در جهت تکمیل و بهره‌برداری از آن باید تلاش شود در این حوزه علاوه بر تعامل و نگاه جمعی از بخش‌نگری در انجام پروژه‌های عمرانی و زیربنایی پرهیز شود.

وی نسخه اصلی و راه حل برون‌رفت مردم از مشکلات را اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و یادآور شد: قطعاً با نگاه جهادی و مدیریتی که در موضوع جهاد در ابتدای انقلاب وجود داشته است می‌توانیم گام‌های اثرگذاری در راستای ایجاد آسایش و رفاه مردم برداریم.

فرماندار کاشمر با بیان اینکه توجه و اجرای امور زیربنایی علاوه بر عمران و آبادانی، پشتوانه و ضامن اقتدار دولت‌ها نیز به شمار می‌رود ابراز داشت: در این راستا باید با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی پروژه‌ها تلاش شود که امور زیربنایی در بخش‌های مختلف در جهت توسعه و عمران شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه از اعضای کارگروه امور زیربنایی انتظار داریم در این حوزه از همکاری سیستمی و مدیریت جهادی و اقدام و عمل انقلابی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام دهند خاطرنشان کرد: بایستی در تصمیم‌گیری‌ها، ارائه و طراحی پروژه‌های زیربنایی تمامی جوانب آن مد نظر قرار گیرد و از ارائه برنامه‌ها و پروژه‌هایی که اجرای آن‌ها مدیریت شهرستان را با مشکل مواجه کند و فقط ایجاد مطالبه نماید پرهیز شود.

فرهادی با اشاره به اینکه این هنر یک مدیر دستگاه است تا بر اساس وضع موجود اعتبارات را به بهترین شکل در راستای اتمام پروژه‌های نیمه تمام و رفع مشکلات موجود تقسیم و هزینه کند یادآور شد: امیدواریم تصمیم‌گیری مدیران در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی در راستای خدمت‌رسانی به مردم و بهره‌مندی آنان از مزایای آن باشد.

وی با بیان اینکه با تقویت روحیه امید و ایجاد فضای صمیمی باید در راستای حل مشکلات مردم گام برداشت افزود: نباید با سهل‌انگاری در جامعه یاس و ناامیدی ایجاد کنیم لذا انتظار داریم مدیران دستگاه‌ها بهترین الگو برای نظام و دولت باشند.

فرماندار کاشمر با تأکید بر ارائه برنامه سالیانه بر اساس برنامه ششم پنج ساله توسعه کشور توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان گفت: طرح‌ها و پروژه‌های اولویت‌دار شهرستان برای تخصیص اعتبار در سال ۹۵ برای تأمین اعتبار به استانداری پیشنهاد شده است.

به گزارش فارس، در این جلسه هر یک از مسؤولان دستگاه‌های اجرایی گزارشی از آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی و میزان تخصیص اعتبارات ارائه کردند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.