۸ پروژه خدماتی، تولیدی و ورزشی در کاشمر به بهره‌برداری رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، پست توزیع عمومی ۱۵ خرداد با احداث ۳۰۰ متر شبکه فشارقوی، نسب ترانس ۲۰۰ کیلوولت آمپر و تابلو توزیع ۴۰۰ آمپری با هزینه‌ای بالغ‌بر ۶۵۰ میلیون ریال در راستای جلوگیری از هدررفت انرژی، افت ولتاژ و کاهش تلفات شبکه برق و احداث شبکه روشنایی معابر مسکن مهر با نصب ۷۰ دستگاه سرچراغ ۱۵۰ وات بخار سدیم به طول ۲ کیلومتر با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال دو پروژه افتتاح‌شده در حوزه امور برق کاشمر بود.

افتتاح و راه‌اندازی کارگاه تولید شیرینی و کلوچه با ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات، کارگاه پوشاک بیمارستانی با یک میلیارد ریال هزینه، کارگاه تولید قطعات تزئینی مبلمان و پرده با ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات، کارگاه خراطی با ۳۰۰ میلیون ریال، باشگاه فرهنگی ورزشی با ۵۰۰ میلیون ریال و باشگاه ورزشی با ۲۵۰ میلیون ریال تسهیلات در مجموع ۶ پروژه افتتاحی از سوی صندوق کارآفرینی امید بود.

رئیس صندوق کارآفرینی امید کاشمر ظهر امروز در آئین بهره‌برداری از این طرح‌ها اظهار داشت: با افتتاح ۶ پروژه در هفته دولت با بیش از ۳ میلیارد ریال تسهیلات پرداختی زمینه اشتغال ۲۷ نفر فراهم‌ شده است.

محمود مجیدی با تأکید بر اینکه تسهیلات پرداختی صندوق کارآفرینی امید در راستای ایجاد اشتغال جدید برای متقاضیان و افراد واجد شرایط است افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات به ۳۵ متقاضی ایجاد اشتغال در حوزه‌های مختلف پرداخت و زمینه اشتغال ۵۲ نفر فراهم‌ شده است.

این گزارش حاکی است در نخستین روز از هفته دولت فرماندار، معاون عمرانی و برنامه‌ریزی و جمعی از مسؤولان ادارات و نهادهای شهرستان در آئین افتتاح ۸ پروژه خدماتی، تولیدی و ورزشی کاشمر حضور داشتند

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.