۱۰۳ تاکسی جدید به ناوگان شهری کاشمر پیوست

مسوول کمیسیون حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر کاشمر ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از ۱۰۳ تاکسی جدید که با حضور فرماندار و جمعی از مسؤولین شهرستان برگزار شد اظهار داشت: این واگذاری باهدف کاهش آلایندگی‌های زیست‌محیطی و جمع‌آوری خودروهای فرسوده با قدمت بیش از ۱۰ سال با استفاده از تسهیلات بانکی انجام‌شده است.

سعید چیتی با بیان اینکه در قالب طرح نوسازی ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری کاشمر تعداد ۱۵۱ تاکسی ثبت‌نام و مراحل قانونی را برای تعویض خودرو انجام دادند یادآور شد: در حال حاضر برای ورود ۱۰۳ دستگاه تاکسی شامل ۲۰ دستگاه سمند و ۸۳ دستگاه پژو ۴۰۵ مبلغ ۳۰۲ میلیارد تسهیلات دولتی از بانک‌های تجارت و ملت و ۲ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال تسهیلات از صندوق‌های قرض‌الحسنه پرداخته‌شده است.

وی با بیان اینکه با ورود ۴۸ دستگاه تاکسی دیگر تا یک ماه آینده، میانگین عمر تاکسی‌های ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری کاشمر به‌طور محسوس و قابل‌توجهی کاهش می‌یابد خاطرنشان کرد: تاکسی‌های جدید کاشمر مجهز به سوخت پاک (سیان جی) هستند که در نقاط مختلف شهر به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

مسئول کمیسیون حمل‌ونقل شورای شهر کاشمر تصریح کرد: در حال حاضر ۴۲۵ تاکسی، ۴ دستگاه اتوبوس، ۲۵ دستگاه مینی‌بوس، ۷۵۰ تاکسی‌تلفنی به جمعیت ۱۰۰ هزارنفری شهرستان خدمات می‌دهند.

ظهر امروز و در دومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار، شهردار و جمعی از مسؤولین شهرستان به هر یک از رانندگان خودروهایی جدید شاخه‌های گل اهدا شد.

1 thought on “۱۰۳ تاکسی جدید به ناوگان شهری کاشمر پیوست

 1. سلام خدمت همشریان وعلی االخصوص جناب آقای چیتی
  در بعضی نقاط شهر از لحاظ حمل و نقل درون شهری مشکلاتی دیده می شود از قبیل:
  ۱ تاکسی های خیابان امام فقط در ایتگاه مورد نظر توفق کرده و شخصی که در اواسط این خیابان قرار دارد یا باید به ایستگاه ابتدای خیابان مراجعه کند یا به میدان آزادی و مانند آن خیابان خرمشهر و دادگستری
  ۲ مسرهایی همچون:
  میدان سینا به میدان شهید مطهری(فلکه سبزوار)
  میدان معلم به میدان شهید غلامی
  میدان شهدا به میدان غدیر
  میدان سینا به چهارده معصوم و فاز ۵ مسکن مهر
  میدان شهید غلامی به دانشگاه ها
  خیابان باقری و نیازمند و خیابان فاطمیه
  دارای هیچگونه سرویس از نظر تاکسی نمی باشد.
  جناب آقای چیتی شاید خودم نیازی به تاکسی نداشته باشم در مسیر ها ولی بارها شهروندان عزیز را و مخصوصا سالمند را دیده ام که چقدر برایشان مشکل آفرین شده است.
  از خبرنگار محترم این سایت درخواست دارم به سمع و نظر جناب چیتی برسانید.
  قبلا از حسن و لطف همگی مسئولین دلسوز شهرمان کمال تشکر را دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.