محکومیت حرکات مذبوحانه اخیر دشمن توسط تشکل‌های انقلابی کاشمر

تشکل‌های فرهنگی و جبهه فکری انقلاب اسلامی کاشمر با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حرکات مذبوحانه اخیر دشمن در توهین و جسارت به اماکن و مقدسات از دادستان کل کشور درخواست کردند، مجازات مجری خودفروخته را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، تشکل‌های فرهنگی و جبهه فکری انقلاب اسلامی کاشمر با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حرکات مذبوحانه اخیر دشمن در توهین و جسارت به اماکن و مقدسات از دادستان کل کشور درخواست کردند، مجازات مجری خودفروخته را در دستور کار قرار دهد.

متن این بیانیه در ذیل آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به محضر روح بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و گرامی داشت ایام الله دهه فجر، متاسفانه چندی است شاهدیم فردی خود فروخته و وطن فروش به نام سید محمدحسینی در شبکه‌های ماهواره‌ای معاند با راه‌اندازی جریانی به نام (ری استارت) و تحریک جوانان ناآگاه و غافل و بعضا مغرض در جهت آتش زدن درب مساجد، حسینیه‌ها، مقرهای بسیج و …، سعی در برهم زدن نظم عمومی اجتماع و ایجاد ناامنی در سطح کشور عزیزمان نموده و تلاش می‌کند به مخاطبین چنین القا کند که جوانان مذبور با اصل دین و مقدسات مشکل داشته و همچنین از نظام جمهوری اسلامی ناراضی هستند.

در این راستا تعدادی از افراد مغرض در سطح کاشمر مبادرت به حرکات و اقدامات کور و منجمله در آخرین اقدام خود قباحت را از حد گذرانده و مبادرت به آتش زدن درب ورودی مضجع شریف آیت الله شهید مدرس کرده که با اقدام به موقع عوامل زیارتگاه در نطفه خاموش می‌شود.

قطعا این اقدام با هدایت معاندین نظام بوده و اهانت به آیت الله شهید مدرس که سمبل مبارزه با استکبار است، اهانت و مقابله با اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی تلقی می‌شود.

با عنایات خداوند متعال و تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج)، با رصد اطلاعاتی، این افراد فریب خورده قبل از جسارت به هدف بعدی خود که امام زاده عظیم الشأن سید حمزه (ع) و حوزه بسیج مستقر در آن بوده در تور سربازان گمنام امام زمان (عج) گرفتار و دستگیر می‌کردند.

جبهه فکری فرهنگی انقلاب اسلامی کاشمر و سایر تشکل‌های فرهنگی ضمن محکومیت این حرکات مذبوحانه، از تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات سریع و به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) در شناسایی و دستگیری این عوامل و تلاش‌های نیروهای بسیجی، سپاهی و انتظامی در ارتقای امنیت اجتماعی قدردانی کرده و موارد ذیل را متذکر و از مسولین امر انتظار دارد:

۱ـ از دیرباز زیارتگاه شهید آیت الله مدرس ملجإ و امید مردم خطه ترشیز بوده و این امر مسئولیت مدیران امر را در رسیدگی و تأمین امنیت آن دو چندان نموده و در اهمیت این مکان همین بس که یکی از اهداف معاندین این نظام برای خرابکاری بوده است.

۲ـ مسؤلین محترم زیارتگاه شهید آیت‌الله مدرس بدانند قطعا فعالیت‌های فرهنگی مجموعه فوق موثر و جریان ساز بوده که این مجموعه مورد توجه معاندین این نظام قرار گرفته است، لذا باید با تلاش خستگی ناپذیر فعالیت‌های خود را در راستای مقابله با جنگ نرم دشمنان قسم خورده این نظام دو چندان نمایند و تشکل‌های فرهنگی نیز از هر تلاش و همکاری در این خصوص مضایقه نخواهند نمود.

۳ـ از قوه محترم قضائیه خواستار برخورد جدی، قاطع و سریع با این عوامل بوده و از آنجا که یکی از فلسفه‌های مجازات، تنبه سایرین و عدم ارتکاب جرائم مشابه می‌باشد، در صورت امکان محکومیت شدید و اجرای بخشی از آن در ملإعام مورد استدعاست.

۴ـ گرچه عوامل اجرایی این حرکات در داخل کشور بوده‌اند اما از این نکته نباید غافل بود که ایشان بعضا فریب خورده بوده و عامل اصلی این جریان و خسارات معنوی و مادی ناشی از آن فردی خارج نشین به نام سید محمد حسینی بوده و از محضر دادستان محترم کل کشور انتظار می‌رود به عنوان مدعی‌العموم علیه این فرد معاند و خود فروخته اعلام جرم نموده و ضمن محکومیت در دادگاه صالحه اقدامات لازم را در جهت بازگرداندن وی به ایران و اجرای مجازات مبذول داشته و از تمام ظرفیت‌های قانونی و دیپلماسی در این خصوص استفاده نمایند.

۵ـ در پایان ما تشکل‌های فرهنگی، مذهبی و هنری به نمایندگی از مردم غیور کاشمر بار دیگر اعلام می‌داریم که با آرمان‌های امام راحل و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله تعالی) تجدید بیعت نموده و تا آخرین قطره خون حامی این نظام مقدس خواهیم بود.

والسلام علی من اتبع الهدی

جبهه فکری فرهنگی انقلاب اسلامی کاشمر
قرارگاه فرهنگی شهید مدرس کاشمر
هیأت فرهنگی مذهبی شهدای گمنام کاشمر
هیأت انصار المهدی (عج) کاشمر
هیأت انصار الحسین علیه السلام کاشمر
هیأت فرهنگی مذهبی روضه الشهداء کاشمر
هیأت فرهنگی مذهبی بیت الزهراء(س) کاشمر
مجمع جوانان محب الزینب(س) کاشمر
انجمن قاریان قرآن باقرالعلوم (ع) کاشمر
انجمن قرائت قرآن چهل شب با چهل شهید کاشمر
انجمن قرآنی فرهنگی محبین یوسف زهرا(س) کاشمر
موسسه فرهنگی هنری ریحانه ولایت کاشمر
موسسه قرآن و عترت سردار شهید علیرضا عاصمی کاشمر
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان کاشمر(۷۵کانون)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.