دستگیری سارق حرفه ای با ۲۰ فقره سرقت در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری سارق حرفه ای منازل روستایی با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ ” ابوالقاسم باقری” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و باغ ویلا در تعدادی از روستاهای حاشیه شهر کاشمر، دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

دستگیری سارق حرفه ای با ۲۰ فقره سرقت در کاشمر

وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی سرقت های انجام شده با کمک بانک اطلاعاتی مجرمین سابقه دار به مردی جوان مظنون و پس از بدست آوردن دلایل محکم با هماهنگی مقام قضایی او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کاشمر خاطر نشان کرد: متهم ۳۰ ساله که منکر هرگونه سرقتی بود، در مواجهه با دلایل محکم و غیر قابل انکار پلیس، به ناچار لب به بیان حقیقت گشود و به ۲۰ فقره سرقت منزل و باغ ویلا در محدوده روستاهای زنده جان، محمدیه، کسرینه و سرحوضک اعتراف کرد.

سرهنگ باقری با اشاره به معرفی متهم به دادسرا خاطر نشان کرد: در بررسی سرقت های انجام شده سهل انگاری و غفلت مالباختگان یکی از دلایل اصلی وقوع سرقت تعیین شده است؛ لذا شهروندان گرامی بایستی با رعایت اصول پیشگیرانه از سرقت همانند نصب دوربین مدار بسته، قفلهای ضد برش و ضد سرقت، استفاده از حفاظ فلزی محکم و استخدام نگهبان محله سارقان را در ارتکاب جرم ناکام گذارند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.