امام‌جمعه کاشمر: اقتدار و صلابت سپاه منجر به کور شدن چشم دشمنان شده است

امام‌جمعه کاشمر با اشاره به این‌که پاسداران به تبعیت از امام حسین(ع) ادامه‌دهنده راه این امام در مسیر حفاظت و پشتیبانی از ولایت، اسلام و انقلاب هستند گفت: اقتدار و صلابت سپاه منجر به کوری چشم دشمنان شده است و تلاش می‌کنند با واردکردن هجمه به این نهاد مقدس ضربه بزنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، حجت‌الاسلام سیدکاظم طباطبایی امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کاشمر در مصلای این شهر با تبریک آغاز ماه شعبان و فرارسیدن اعیاد شعبانیه اظهار داشت: جا دارد سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) را که به نام روز پاسدار و سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) که به نام روز جانباز نام‌گذاری شده است را به پاسداران سرافراز و جانبازان قهرمان که نقش مهم و اثرگذاری در پیروزی انقلاب و حفظ ارزش‌های انقلاب و اسلام داشته و دارند تبریک عرض کنیم.

وی نام‌گذاری دوم شعبان سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به نام روز پاسدار را یک ابتکار خلاقانه دانست و افزود: امام حسین(ع) در حقیقت بزرگ پاسدار اسلام هستند و پاسداران ما نیز به تبعیت از این امام همام این مسیر حفاظت و پشتیبانی از ولایت، اسلام و انقلاب را ادامه می‌دهند.

امام‌جمعه کاشمر محبوبیت سپاه پاسداران در بین مردم مناطق مختلف کشور را یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نهاد مقدس عنوان کرد و ابراز داشت: سپاه پاسداران که در دوم اردیبهشت ۵۸ تأسیس‌شده است همواره به موقعیت‌ها و دستاوردهای عظیمی در بخش‌های مختلف دست پیداکرده است به‌طوری‌که در مدت چهار دهه از فعالیت این نهاد مقدس جایگاهش همواره ارتقا یافته است.

وی بابیان این‌که مردم ایران اسلامی به دلیل ایمان، تقوا، تعهد پاسداران به فرایض الهی و پرهیز از منکرات به آن‌ها عشق می‌ورزند و به آن‌ها افتخار می‌کنند یادآور شد: یکی از دلایلی که دشمنان این نهاد مقدس را مورد هجمه و حمله قرار می‌دهند به دلیل حسادتی است که به فعالیت‌های چشمگیر و نیروهای ارزشی آن دارند و این اقتدار و صلابت سپاه منجر به کوری چشم و به‌زانو درآوردن دشمنان شده است.

طباطبایی با اشاره به نقش مؤثر سپاه در حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان داشت: بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با شناخت صحیح از این نیرویی که پشتوانه مردمی دارد به‌خوبی فرمودند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

امام‌جمعه کاشمر با محکوم کردن حمله ناجوانمردانه آمریکا به سوریه، این اقدام را جنایتی دیگر از جنایت‌های این دشمن زورگو دانست و تأکید کرد: در شرایطی که دنیای امروز شاهد قدرت‌های زورگو و دست‌نشانده است بهترین راه مقابله و تقویت بنیه دفاعی است که در برابر آن‌ها بایستیم و با قدرتمند کردن کشور اجازه ندهیم هوای تجاوز به این کشور را داشته باشند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.