مسئولان کاشمری با حضور در مدارس از زحمات معلمان تقدیر کردند

هم‌زمان با هفته بزرگداشت مقام معلم، مسئولان ادارات و نهادهای کاشمر با حضور در مدارس این شهرستان از زحمات و تلاش‌های معلمان تقدیر کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، ظهر امروز هم‌زمان با هفته بزرگداشت مقام معلم در یک برنامه منسجم امام‌جمعه، نماینده مردم در مجلس، سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای کاشمر در قالب گروه‌های جداگانه‌ای با حضور در مدارس این شهرستان ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به این قشر زحمتکش از تلاش‌ها و فعالیت‌های آنان در طول سال تقدیر کردند.

مدیر آموزش‌وپرورش کاشمر در جمع معلمان مدرسه ابتدایی همت ضمن تبریک هفته معلم به تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت گفت: امیدوارم، حضور مسئولان به‌بهانه تبریک هفته معلم، مایه دلگرمی و نقطه قوتی برای استمرار فعالیت خادمان عرصه فرهنگ تعلیم و تربیت باشد.

علی طاهریان با اشاره به جایگاه والای مقام در جامعه، افزود: همه ما روزی در این کلاس‌ها بودیم و از محضر معلمانی که داشتیم، در کنار خواندن و نوشتن بسیاری موارد دیگر نیز آموخته‌ایم و همواره خود را مدیون آنان می‌دانیم.

وی تأکید کرد: قدردانی از مقام شامخ معلم و علم وظیفه آحاد جامعه است، چراکه این قشر زحمتکش نقش مهم و اثرگذاری در تعالی و پیشرفت جامعه ایفا می‌کنند.

مدیر آموزش‌وپرورش کاشمر بابیان اینکه سال گذشته با کمبود ۱۰۰ نیرو مواجه بودیم، اما با ساماندهی نیروهای موجود این کمبود را جبران کردیم، گفت: امسال نیز ۲۲۰ نفر از همکاران در مقاطع مختلف تحصیلی بازنشسته می‌شوند، با سالی پر چالش روبه‌رو خواهیم بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.