سهم اشتغال کاشمر ۲ هزار و ۳۷ نفر اعلام شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کاشمر اعلام کرد: تعهد ۲۴ دستگاه اجرایی این شهرستان برای امسال ایجاد ۲ هزار و ۳۷ فرصت شغلی تعیین شده است.

مهدی برامکی، دوشنبه در کارگروه تخصصی اشتغال کاشمر با تاکید بر تلاش اعضای این کارگروه برای تحقق این سهمیه، گفت: جلوگیری از انحراف طرح ها باید به صورت جدی دنبال شود تا ضمن ارائه طرح های اشتغال، تسهیلات به موقع جذب شود.
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشمر نیز گفت: براساس مصوبه استان بیشترین تعهد شهرستان در زمینه ایجاد شغل مربوط به ادارات جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و کمیته امداد حضرت امام (ره) است.
اباذر میری گفت: پارسال تعهد کمیته امداد کاشمر ایجاد ۱۹۸ فرصت شغلی بودکه با تلاش این مدیریت و ثبت ۳۸۵ نفر در سامانه رصد، رتبه نخست شهرستان در تحقق ایجاد فرصت های شغلی را در کاشمر کسب کرد.
وی ادامه داد: بر اساس ثبت سامانه رصد، ادارات بهزیستی، گاز، برق و صنعت، معدن و تجارت بیشترین درصد تحقق تعهد خود در بخش اشتغال را داشتند.
وی افزود: در سال ۹۶ در بخش تسهیلات اشتغال روستایی ۹۷ طرح با اعتبار بیش از ۱۱۵ میلیارد ریال با اشتغال پیش بینی شده برای ۲۶۶ نفر در این شهرستان مصوب شده بود.
کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد قرار دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.