تصویب ۹۹ میلیارد تومان برای دوبانده کردن محور کاشمر ـ انابد

نماینده مردم خلیل‌آباد، کاشمر و بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: در مصوبه سفر اخیر رئیس‌جمهور به خراسان رضوی در بخش حمل نقل جاده‌ای، جاده کاشمر به انابد به عنوان اولویت دوم مطرح شد و مبلغ ۹۹ میلیارد تومان مصوب شد.

بهروز بنیادی در گفتوگو با خبرنگار فارس در خلیل‌آباد گفت: در مصوبه سفر اخیر رئیس‌جمهور به خراسان رضوی حدود هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای توسعه خراسان رضوی تصویب شد، که در بخش حمل نقل جاده‌ای، جاده کاشمر به انابد به عنوان اولویت دوم مطرح شد و مبلغ ۹۹ میلیارد تومان مصوب شد که در یک بازده زمانی ۳ ساله دو بانده کردن این محور تکمیل می‌شود.

نماینده مردم خلیل‌آباد، کاشمر و بردسکن در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به شرایط کنونی اقتصادی کشور نگران هستیم بعضی از مصوبات جابه‌جا و یا تخصیص کمتری داشته باشد.

وی همچنین از ایجاد پژوهشگاه انگور و پسته در خلیل‌آباد خبر داد و افزود: سایت اداری خلیل‌آباد را به عنوان پژوهشگاه انگور و پسته پیشنهاد دادیم و آموزش عالی کاشمر نیز طرح این مهم را نوشته و فرماندار خلیل‌آباد هم موافقت کرده است و موافقت اولیه استان را هم گرفتیم و اگر این پژوهشگاه عملیاتی شود بسیار برای منطقه مثبت است.

بنیادی از آمدن ۳ خصص به بیمارستان خاتم‌الانبیاء خلیل‌آباد خبر و گفت: در آبان ماه سال جاری طبق هماهنگی‌هایی که صورت گرفته ۳ تخصص، زنان، داخلی و اطفال و یا چشم برای بیمارستان خلیل‌آباد برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.