برگزاری همایش پیاده روی ” حافظان حریم خانواده ” در کاشمر

همایش پیاده روی حافظان حریم خانواده به مناسبت روز عفاف و حجاب در کاشمر برگزار شد.
همایش پیاده روی مدافعان حریم خانواده در کاشمر برگزار شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، همزمان با هشتاد و دومین سالگرد قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب رضاخانی جمعی از زنان کاشمری دست به راهپیمایی با عنوان ‘حافظان حریم خانواده’ زدند.

راهپیمایان در حالی که شعار‌هایی در حمایت از حجاب اسلامی سر می‌دادند، مسیر میدان شهید غلامی تا بقعه متبرکه امامزاده سیدمرتضی (ع) را طی کردند.

علیرضا چهکندی نژاد نماینده ولی فقیه سپاه کاشمر با حضور در جمع راهپیمایان گفت: چادر یک پوشش اسلامی برای حفظ حجاب است، لباس و نماد هویت زنان ایرانی نیز محسوب می‌شود بطوریکه قبل از اسلام نیز بانوان ایرانی چادر سفید بر سر می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه حجاب برای تمامی افراد جامعه وجود دارد افزود : حجاب برای زنان محدودیت نیست ، بلکه برای برخی افرادی که قصد گوش دادن به دستورات شیطان و هوای نفس خود را دارند محدودیت است ، حجاب زن شیطان را در رسیدن به اهدافش محدود می‌کند .

چهکندی ادامه داد : امروز حجمه فرهنگی روی مسائل اعتقادی و اخلاقی جامعه و نسل جوان است و خانواده‌ها توجه ندارند که وجود ماهواره با اخلاق و دین، مسائل اعتقادی و فرهنگی نسل جوان چه می‌کند؟

نماینده ولی فقیه سپاه کاشمرامر به معروف و نهی از منکر را لازمه جامعه اسلامی دانست و گفت : همه مردم و مسئولین باید با تذکر لسانی و راه‌های قانونی ، هرگونه بی عفتی و بدحجابی را درجامعه ریشه‌کن کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.