گشایش رسمی دفاتر خبری کاشمر و گناباد همزمان با هفته دولت

دفاتر خبری کاشمر و گناباد همزمان با هفته دولت به طور رسمی گشایش می یابد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاونت خبر صدا و سیمای خراسان رضوی در بردسکن گفت: این دفاتر با هدفگشایش رسمی دفاتر خبری کاشمر و گناباد همزمان با هفته دولت هویت بخشی و تقویت حوزه خبری این شهرستان ها گشایش می یابد.

محمد صادق حاتمی همچنین از تهیه بسته خبری ویژه طرح های قابل افتتاح هفته دولت در بخش های مختلف خبری خبرداد و افزود: تلاش براین است که خدمات دولت را از طریق رسانه ملی به سمع و نظر مردم برسانیم و برای اعتلای نام خراسان رضوی گام برداریم.

وی گفت: در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب از ادارات کل استان خواسته شده است خدمات و اقدامات ۴۰ساله حوزه کاری خود را برای مردم در قالب بسته های مستند ۵و ۲۵دقیقه ای تهیه کنند تا از طریق شبکه استانی پخش شود.

معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای خراسان رضوی در دیدار با امام جمعه بردسکن گفت: ظرفیت های استان به ویژه بارگاه مطهر امام هشتم، این استان را به قطب زیارتی کشور و سفرهای مسئولان عالی رتبه کشور و خارج از کشور تبدیل کرده است.

حاتمی با اشاره به اهمیت کارخبرنگاری و حجم کاری حوزه معاونت خبر در استان گفت: این معاونت در ۲۷ شهرستان استان ۷۰خبرنگار دارد و رویدادهای خبری استان به همت این خبرنگاران روزانه به مرکز استان منعکس می شود.

وی با اشاره به ظرفیتهای بردسکن در حوزه معادن، کشاورزی و گردشگری تلاشهای خبرنگاران بردسکن و شهر آباد را درانعکاس این ظرفیتها قابل تجلیل دانست.

معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای خراسان رضوی برتقویت و حمایت بیشتر مسئولان شهرستان ها از خبرنگاران تاکید کرد و گفت: براساس نظر سنجی های صورت گرفته ۶۶ درصد از مخاطبان خبر استان را پی گیری می کنند که ۷۴ درصد این رقم اعتماد کامل دارند و این خود سرمایه عظیم اجتماعی برای حوزه معاونت خبر است.

حاتمی همچنین از تغییر ساعت پخش بخش خبری ۲۰ و ۴۵ سیما به ساعت ۲۰ از عید غدیرخم خبرداد.

دراین دیدار امام جمعه بردسکن با تجلیل از خبرنگاران از آنان خواست با توجه به تلاش دشمن برای ناکارآمد جلوه دادن که خدمات نظام خبرهای امیدوارکننده ای را به جامعه تزریق کنند چرا که امروز دشمنان اصل نظام را هدف قرار داده اند و باید با هدف تقویت نظام طوری حرکت کنیم که منجر به یاس و ناامیدی دشمنان شود.

حجت الاسلام علی اصغر امینی با اشاره به خدمات و اقدامات دولت دراین شهرستان گفت: امروز ۱۰۰درصد روستاهای بخش شهرآباد به شبکه گازرسانی متصل و همه روستاهای بالای ۵۰خانوار بخش مرکزی و شهرآباد از راه آسفالته برخوردار است.

وی این گونه سفرها را برای تقویت حوزه خبر شهرستان ها مهم توصیف کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.