۲۰۰ هزار کاشمری از مزایای طرحهای هفته دولت بهره مند شدند

فرماندار کاشمر گفت: با اجرای ۹۳ طرح عمرانی با هزینه ۲۹ میلیارد ریال در این شهرستان و بهره برداری آنها طی هفته دولت ۲۰۰ هزار شهروند کاشمری از مزایای این طرحها بهره مند شده اند.

[۲۰۰ هزار کاشمری از مزایای طرحهای هفته دولت بهره مند شدند]

محمدعلی نبی پور روز جمعه در جمع مردم کاشمر در مسجدجامع این شهر افزود: دولت تدبیر و امید توجه خاصی به شهرهای کم جمعیت به خصوص روستاهای محروم دارد بطوری که از پروژه های امسال در کاشمر ۵۵ پروژه قابل افتتاح با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال مربوط به نقاط روستایی است.
وی گازرسانی به ۲۳ روستای بخش کوهسرخ را یکی از مهمترین پروژه های عنوان و بیان کرد: تاکنون پنج روستای محروم این بخش از مزایای شبکه گاز برخوردار شده اند.
فرماندار کاشمر در ادامه به مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری برای این شهرستان اشاره و بیان کرد: دستاوردهای این سفر برای کاشمر تکمیل باند دوم جاده شادمهر – کاشمر، تخصیص ۲۰ میلیارد ریال به ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاشمر، ۱۰۳ میلیارد ریال به طرحهای جهاد کشاورزی، اجرای طرحهای اضطراری برای جلوگیری از تنش آبی و تکمیل مجتمعهای آبرسانی روستایی بوده اند.
مرکز شهرستان ۲۰۰ هزار نفری کاشمر در فاصله ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است. این شهرستان مرکب از دو بخش مرکزی و کوهسرخ دارای ۶۳ روستای است. ۶۱ هزار نفر از جمعیت کاشمر ساکن روستاهای این شهرستان هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.