۱۲۳ بسته مهر تحصیلی به دانش‌آموزان کاشمری اهدا شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشمر گفت: تعداد ۱۲۳ بسته مهر تحصیلی از محل اجرای نیت واقفین و خیران به دانش‌آموزان مستعد این شهرستان اهدا شد.
۱۲۳ بسته مهر تحصیلی به دانش‌آموزان کاشمری اهدا شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ حجت الاسلام حسین نیساری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشمر گفت: هدف از برگزاری این طرح اجرای امینانه نیت واقفین در راستای کمک به دانش آموزان مستعد کم بضاعت است.

وی با اشاره به اینکه ارزش هر بسته ۱۰۰ تومان برآورد شده است اضافه کرد: این بسته‌های تحصیلی شامل کیف و لوازم‌التحریر و لباس در دو سطح ابتدایی، متوسطه به تعداد ۱۲۳ عدد به دانش‌آموزان مستعد اهداء شد.

حجت الاسلام نیساری در خصوص نحوه شناسایی دانش آموزان حاضر در این مراسم گفت: این دانش آموزان با همکاری موسسات خیریه ومدیران مدارس ، شناسایی و برای حضور در این مراسم دعوت شدند.

رئیس اداره اوقاف کاشمر گفت: در حال حاضر در کاشمر ۲ موقوفه با نیت کمک به دانش آموزان بی بضاعت به ثبت رسیده است که درآمد زیادی از آن‌ها حاصل نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: وجود موقوفاتی با نیات علمی، پژوهشی و تحصیلی زمینه را برای تسهیل تحصیل و پیشرفت علمی نسل آینده فراهم می‌آورد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.