کاشمر قهرمان مسابقات بسکتبال لیگ خراسان رضوی شد

دبیر هیئت بسکتبال کاشمر گفت: مسابقات بسکتبال لیگ استان خراسان رضوی با قهرمانی تیم شهرستان کاشمر به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، رضا نیازی ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان کاشمر با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات بسکتبال لیگ استان خراسان رضوی در یک گروه و به‌صورت رفت و برگشت با شرکت پنج تیم در دو شهرستان ابتدا در قوچان و سپس در تربت جام برگزار شد که در پایان این مسابقات با قهرمانی تیم بسکتبال کاشمر به پایان رسید.

وی با بیان اینکه دور برگشت این مسابقات به میزبانی تربت جام و در سالن وحدت این شهرستان برگزار شد، خاطرنشان کرد: پس از انجام ۱۰ مسابقه سرنوشت قهرمانی تیم های شهرستانی بسکتبال استان قهرمانی تیم کاشمر مشخص و دو تیم همشهری یعنی هیئت بسکتبال و سولفات آلومینیوم سبزوار به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

دبیر هیئت بسکتبال کاشمر با تأکید بر اینکه تیم بسکتبال شهرستان تربت جام کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد، تصریح کرد: در روز پایانی مسابقات به تیم‌های اول تا سوم و همچنین ‌تیم برگزیده اخلاق علاوه بر کاپ قهرمانی و مدال، هدایایی نیز به رسم یادبود اهدا شد.

گفتنی است در این مسابقات تیم‌های تایباد، تربت جام، تربت حیدریه، کاشمر، قوچان و سبزوار (هیئت بسکتبال) و سبزوار (سولفات آلمینیوم) حضور داشته‌اند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.