افتتاح دفتر خبری و ایستگاه دیجیتال شهرستان کاشمر

دفتر خبری کاشمر امروز با حضور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی و جمعی از مسئولان استانی و محلی به بهره بر داری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،این ساختمان در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و با بیش از ۱۵۰ میلیون تومانافتتاح دفتر خبری و ایبستگاه دیجیتال شهرستان کاشمر هزینه به بهره برداری رسیده است.

دفتر خبری کاشمر مجهز به بخشهای تدوین , استودیو رادیو, اتاق جلسات و تحریریه خبر است.

مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی در آیین افتتاح این دفتر گفت: حفاظت از دستاوردهای انقلاب که مانند نگین انگشتری است وظیفه همگانی ماست .

محسن نصرپور افزود: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دستاورد های مهمی در زمینه های علمی، هنری، ورزشی،پزشکی وبخشهای مختلف بدست آورده ایم که دشمنان با جنگ رسانه ای سعی در تخریب نظام و دستاوردهای آن دارند .

وی ابراز امیدواری کرد با افتتاح این دفترخبری در کاشمر از این پس شاهد رشد و ارتقاء کیفی تولیدات رادیویی و تلویزیونی ، ارائه و تبیین سیاست ها و اهداف سازمانی و ستادی و از طرفی شناخت توانمندی ها و ظرفیت ها این منطقه در بخش های مختلف باشیم.

نصرپور بااشاره به پتانسیل های فراوان کاشمر افزود: آمادگی داریم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، مستند ۲۵ دقیقه ای از دستاورد های پس از انقلاب در شهرستان کاشمر ساخته و از شبکه استانی پخش شود.

محسن نصرپور افزود: نشان دادن کارآمدی نظام از مهمترین وظایف صدا و سیما است لذا به هیچ عنوان نگاه درآمدی نسبت به این مقوله نداریم.

وی تاکید کرد: در حالی که ۴۰ شبکه ماهواره ای فارسی زبان با هدف تخریب بنیانهای دینی و اجتماعی ایجاد شده اند توجه به رسانه های ملی و داخلی برای قدرتمند شدن و مقابله با این هجمه دشمنان بسیار مهم است .

نصرپور گفت: امروز همچنین ایستگاه دیجیتال در روستاهای ایور, نامق, چلپو و اکبرآباد با بیش از ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه در شهرستان کاشمر به بهره بر داری رسید.

وی گفت:باافتتاح این ایستگاه امکان استفاده از سیستم دیجیتال برای بیش از ۹۷ درصد مردم شهرستان کاشمر مهیا شده است و فقط ۳ روستا باقی می ماندکه ان شالله بزودی شاهد جشن ۱۰۰ درصدی این امر مهم با همکاری مسئولان شهرستانی خواهیم بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.