شکارچی متخلف ۲ رأس قوچ وحشی دستگیر شد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشمر گفت: فردی که اقدام به شکار دو رأس قوچ وحشی نموده بود با حضور شبانه روزی مأموران یگان حفاظت کاشمر دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شد.
شکارچی متخلف ۲ رأس قوچ وحشی دستگیر شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مهدی جمعه پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشمر گفت: مأموران مستقر در بخش کوهسرخ با حضور در منطقه متوجه صدای شلیک تیر شده و با حرکت به سمت صدا، متوجه فردی می‌شوند که اقدام به شکار یک رأس قوچ وحشی کرده بود.

وی با بیان اینکه ضمن شناسایی فرد، در ۲ گروه اقدام به دستگیری متخلف نمودند، افزود:، پس از نزدیک شدن مأموران به متخلف، وی با تهدید به تیراندازی به سمت آن ها، با موتورسیکلت اقدام به فرار کرده که گروه دوم مأموران با تعقیب وی، موفق به دستگیری متخلف در روستای مکی بخش ریوش می‌شوند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشمر با بیان اینکه موارد و ادوات شکار کشف شده واجزای یک راس قوچ شکار شده صورت جلسه و تحویل مراجع قضایی می گردد، ادامه داد: مأموران در روز بعد به پایش منطقه اقدام می‌کنند که موفق به کشف اجزای شکار شده یک راس قوچ وحشی دیگر در همان محل شده و موضوع سریعا به حوزه قضایی بخش کوهسرخ اطلاع رسانی می‌شود.

مهدی جمعه پور گفت: دوستداران محیط زیست می‌توانند به صورت شبانه روزی گزارش تخلفات این حوزه را با شماره تماس ۰۹۱۵۷۲۲۶۴۳۲ به فرمانده یگان شهرستان اعلام کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.