توزیع بسته های لوازم التحریر در کانون شهدای عارف آباد کاشمر

مدیرکانون فرهنگی هنری شهدای روستا عارف آباد گفت:بیش از ۲۵۰ بسته لوازم التحریر، ۲۰ بن خرید وسایل مورد نیاز دانش آموزان و ۴۰ بسته ویژه نونهالان در مهد کودک روستا در اختیار دانش آموزان نیارمند قرار گرفت.

رضا غلامیان عارفی مدیرکانون فرهنگی هنری شهدای روستا عارف آباد کاشمر به خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد با بیان اینکه بسته های لوازم التحریر از کمک های مردمی با پیگیری های حجت الاسلام رحمتی امام جماعت مسجد و اهالی محترم روستا تهیه و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفت، گفت: این اقلام با هدف کمک به تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند و محروم بین آنها توزیع می شود.

وی با بیان اینکه در آستانه سال تحصیلی جدید ۲۵۰ بسته لوازم التحریر به ارزش هر کدام ۲۵۰هزار ریال بین دانش آموزان نیازمند روستا توزیع خواهد شد ، افزود: این اقلام شامل کیف، دفتر و نوشت افزار(بیش از ده قلم) بوده که با اولویت دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد همچنین ۳۵۰ دانش آموز در مقطع های دوره اول و دوره دوم دانش آموز دختر و پسر در مدارس عارف اباد تحصیل می کنند.

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید و نیازمندی دانش آموزان مددجو به لوازم التحریر، از همه مردم نیکوکار و خیر خواست تا در تأمین بسته‌های تحصیلی و رفع احتیاجات دانش آموزان نیازمند، کمک کنند.

غلامیان با بیان اینکه کار اصلی کانون های فرهنگی هنری مساجد خدمات فرهنگی است ، یادآورشد: تقویت بنیه فکری و تحصیلی دانش آموزان بستگی به تأمین نیازهای اولیه تحصیلی دارد تا به این ترتیب با آرامش فکری بیشتری به ادامه تحصیل بپردازند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.