برخورد کامیون با پراید در جاده کاشمر ۴ کشته و مجروح برجای گذاشت

برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی سواری پراید در جاده کاشمر به سه‌راهی شادمهر ۲ کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، در حادثه دلخراش رانندگی که در کیلومتر ۱۸ جاده کاشمر به سه‌راهی شادمهر معروف به‌گذرگاه خونین اتفاق افتاد، خودروی کامیونی که به‌سمت کاشمر در حال حرکت بود با خودروی سواری پراید که از مقابل در حال حرکت بود به‌شدت برخورد کرد.

در جریان این حادثه راننده ۲۹ ساله سواری پراید و همسر ۱۹ ساله‌اش در صحنه جان باختند و دو سرنشین ۵۳ ساله و ۴ ساله دیگر پراید توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ کاشمر به‌بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر اعزام شدند.

تیم امداد و نجات آتش‌نشانی کاشمر نیز با حضور در صحنه پیکر بی‌جان راننده پراید را بیرون آوردند.

کارشناس تصادفات پلیس‌راه کاشمر پس از بررسی دقیق صحنه تصادف انحراف به چپ از سوی راننده کامیون و برخورد با سواری پراید را علت بروز این حادثه عنوان کرد.

گفتنی است؛ جاده ۵۵ کیلومتری کاشمر به سه‌راهی شادمهر که به‌دلیل تصادفات دلخراش رانندگی منجر به‌فوت، به گذرگاه خونین شهرت یافته است؛ از سال ۱۳۸۵ بر اساس مصوبه هیأت دولت قرار است باند دوم آن اجرا شود که متأسفانه با گذشت ۱۲ سال از این مصوبه و وعده‌های عملی نشده مسؤولان تاکنون تنها در ۱۵ کیلومتر از این محور عملیات اجرایی آغاز شده است که از این میزان نیز ۵ کیلومتر آسفالت آن نیز به اتمام رسیده اما به‌دلیل افزایش قیمت علائم و هزینه‌های خط‌کشی به بهره‌برداری نرسیده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.