کشف ۴ انبار کالای احتکار شده در کاشمر

جانشین فرمانده سپاه کاشمر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر گفت: سپاه کاشمر در راستای مأموریت محوله در خصوص کنترل بازار و مبارزه با محتکران و با استفاده از اخبار و اطلاعات مردمی و اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی و کشف ۴ انبار کالای احتکار شده در این شهرستان شد.

سرهنگ مسعود رحیمی مقدم با بیان این که انبار کالای احتکاری پس از شناسایی با هماهنگی و دستور مقام قضایی مورد بازرسی قرار گرفته است؛ افزود: در نخستین انبار شناسایی شده تعداد ۲۳ هزار و ۸۰۰ عدد رب ۴۰۰ گرمی به ارزش یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال کشف شد.

وی با اشاره به این که حجم زیادی مواد غذایی شامل برنج، رب، چایی، مایع دستشویی و پوشک در دومین انبار به ارزش ۷۶۰ میلیون ریال کشف شد؛ ادامه داد: در راستای اطلاعات واصله در بازرسی انجام شده از سومین انبار احتکاری در این شهرستان ۵ هزار و ۷۶۰ عدد پودر ماشین لباسشویی به ارزش ۱۹۰ میلیون ریال کشف شد.

جانشین فرمانده سپاه کاشمر با بیان اینکه سپاه کاشمر با رصد شبانه‌روزی و اشراف اطلاعاتی تلاش می کند با شناسایی افراد سودجو و کشف انبارهای احتکاری بخشی از دغدغه و نگرانی مردم را در این حوزه کاهش دهد؛ اظهار کرد: در چهارمین انبار شناسایی شده حجم زیادی از انواع روغن ماشین در گالن های ۲۰ لیتری، ۴ لیتری، یک لیتری، ضد یخ و انواع فیلتر هوا به ارزش ریالی ۹۰۰ میلون ریال کشف شد.

رحیمی مقدم با تأکید بر اینکه تمام کالاهای کشف شده پس از صورت‌جلسه سیر مراحل قانونی برای توزیع در سطح بازار تحویل اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی شده است؛ خاطرنشان کرد: در این زمینه ۴ نفر بازداشت و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با اشاره به اینکه در راستای مأموریت محوله اجازه نخواهیم داد سودجویان و سوءاستفاده‌گران در بخش اقتصاد و بازار این شهرستان خللی ایجاد کنند؛ گفت: تلاشمان بر این است با رصد روند فعالیت‌های اقتصادی، ضمن جلوگیری از تخلفات سودجویان بتوانیم دغدغه مردم را در این زمینه کاهش و زمینه برگرداندن آرامش اقتصادی را فراهم کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.