کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری کاشمر از مرز ۱.۵ میلیارد تومان گذشت

رئیس کمیته امداد کاشمر از کمک بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی نیکوکاران و خیران به سه مرکز نیکوکاری فعال این شهرستان طی ۹ ماه نخست امسال خبر داد.
کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری کاشمر از مرز ۱.۵ میلیارد تومان گذشتبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سید سعید عبدالله زاده؛ رئیس کمیته امداد کاشمر با بیان این مطلب گفت: کمک‌های انجام شده به صورت نقدی، کالا و ارائه خدمت بوده که در امور مختلف نیازمندان هزینه شده است.

وی با اشاره به افتتاح چهارمین مرکز نیکوکاری در بخش کوهسرخ با عنوان مرکز نیکوکاری ولایت افزود: از مجموع مشارکت‌های جذب شده در سه مرکز نیکوکاری فعال در شهرستان کاشمر، بیش از ۱۹۶ میلیون تومان به صورت نقدی، حدود ۱۶۰ میلیون تومان در قالب اهدای کالا و بیش از یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان به صورت ارائه خدمات بوده است.

عبدالله زاده از آمادگی این اداره برای همکاری با اصناف و خیران به منظور ارائه خدمات تخفیف دار و یا رایگان خبر داد و افزود: ارائه خدمات در مراکز نیکوکاری شامل امور درمانی، پزشکی، دارو، مسکن و تحصیلی است.

رئیس کمیته امداد کاشمر گفت: در ۹ ماه نخست امسال، مرکز نیکوکاری، ولی عصر (عج) یک میلیارد و ۱۵۶ میلیون تومان، مرکز امام علی (ع) بیش از ۲۱۸ میلیون تومان و مرکز نیکوکاری پنجتن حدود ۵۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی را جذب و در امور نیازمندان محله خود هزینه کرده اند.

لازم به یادآوری است، در جریان بازدید حبیب‌الله آسوده؛ مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌رضوی از کاشمر، حجت الاسلام ابوالقاسم خوش خلق به عنوان رئیس مرکز نیکوکاری ولایت در بخش کوهسرخ در شهرستان کاشمر معرفی و منصوب شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.