دستگیری سارق با ۵۸ فقره سرقت در کاشمر

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو با ۵۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ” ابوالقاسم باقری” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام یک فقره سرقت داخل خودرو در خیابان “قائم” این شهرستان، ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ جانبازان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ با بررسی های میدانی و با افزایش گشت زنی های هدفمند در محدوده سرقت انجام شده، موفق شدند متهم را حین سرقت از یک سواری پراید دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.

سرهنگ باقری با اشاره به اینکه متهم ۱۶ مورد سابقه کیفری را در پرونده خود دارد، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی های علمی پلیس به ۵۸ فقره سرقت از داخل خودروهای پراید در سطح شهرستان کاشمر اعتراف کرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از مخفیگاه این متهم موفق شدند، مقادیر زیادی اموال سرقتی را کشف و پس شناسایی مال باختگان به آنها تحویل داده خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر با بیان اینکه این متهم پس از انجام تحقیقات تکمیلی تحویل مراجع قضائی شد، از شهروندان خواست با رعایت تدابیر پیشگیرانه از سرقت مانند نصب سیستم دزدگیر و استفاده از قفل و تجهیزات ضدسرقت در خودرو خود، سارقان را در انجام سرقت ناکام گذارند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.