نتایج انتخابات هیأت نمایندگی سازمان نظام‌مهندسی کاشمر مشخص شد

نظام مهندسی

محمد خباززاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: هفتمین دوره انتخابات هیأت نمایندگی سازمان نظام‌ مهندسی ساختمان صبح امروز از ساعت ۹ صبح آغاز و در ساعت ۱۴:۳۰ پایان یافت.

وی بابیان این‌که ۱۳۲ نفر مهندس دارای پروانه اشتغال معتبر در کاشمر واجد شرایط رأی دادن در این دوره از انتخابات بودند ابراز داشت: در مدت پنج ساعت و نیم زمان انتخابات ۱۰۴ نفر با حضور در دفتر نمایندگی نظام‌مهندسی کاشمر آرای خود را به صندوق ریختند.

رئیس نظام‌مهندسی ساختمان کاشمر با اشاره به مشارکت ۷۹درصدی مهندسان کاشمری در این رویداد خاطرنشان کرد: با پایان یافتن زمان رأی‌گیری، شمارش آراء آغاز شد و در پایان  عباس زارع در گروه تأسیسات با ۷۱ رأی، سید رضا علوی در گروه عمران با ۶۳ رأی و هادی مهدی زاده در گروه معماری و شهرسازی با ۵۴ رأی به‌عنوان اعضای سه نفره هیأت نمایندگی نظام‌مهندسی کاشمر انتخاب شدند.

خباززاده تأکید کرد: پس از برگزاری انتخابات هیأت نمایندگی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان در شهرستان‌های خراسان رضوی، احکام مربوط به رئیس، نایب‌رئیس و دبیر هیأت نمایندگی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان شهرستان‌ها از سوی هیأت مدیره استان ابلاغ می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.