نخستین دوره تخصصی مهدویت در حوزه علمیه کاشمر برگزار شد

نخستین دوره تخصصی مهدویت ویژه ائمه جماعات، طلاب، کادر و اساتید خواهر مدارس علمیه کاشمر، بردسکن و تریت حیدریه در کاشمر برگزار شد.

حجت الاسلام علی محمدی، مسوول برگزاری دوره تخصصی مهدویت در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشمر گفت : نخستین دوره تخصصی مهدویت از بیستم تیرماه به مدت سه روز و به صورت کارگاهی ویژه ائمه جماعات، طلاب، کادر و اساتید خواهر مدارس علمیه کاشمر، بردسکن و تریت حیدریه در مدرسه علمیه حضرت رقیه(س)کاشمر برگزار شد.

این استاد حوزه هدف از برگزاری این دوره را آشنایی طلاب با بخش انتظار و مهدویت و نقش آنان در انتظار و زمینه سازی برای ظهور دانست و افزود: این کارگاه ها با موضوعات ضرورت طرح مباحث مهدویت، فلسفه غیبت و فواید امام غایب، امام مهدی(عج) در قرآن و روایات و امام شناسی برپا شد.

حجت الاسلام محمدی با اشاره به حضور ۱۰۵ نفری طلاب در این کارگاه ها یادآور شد: دوره تخصصی مهدویت با همکاری مؤسسه مهدی موعود(عج) مشهد، اداره آموزش و پرورش، اداره اوقاف، مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) و بسیج کاشمر اجرا شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در انتهای دوره به همه شرکت کنندگان جزوات آموزشی و گواهینامه پایان دوره آموزشی تخصصی مهدویت اعطا شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.