اطعام ۱۵ هزار نیازمند در کاشمر انجام شد

«محمد رضا حسین پور»، رئیس کمیته امداد امام خمینی کاشمر در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه خراسان رضوی با بیان این مطلب اظهار کرد: جهت انجام این مهم مبلغ ۲۹۰ میلیون ریال با کمک خیرین جمع آوری و هزینه شد.

وی از برپایی سفره‌های آسمانی جهت پذیرایی از نیازمندان خبر داد و افزود: با توجه به سفارشات دینی در ماه مبارک رمضان، کمک به نیازمندان، اطعام مستمندان و نیازمندان و افطاری دادن به آن‌ها از فضایل است و کمیته امداد با توجه به وظایف ذاتی خویش که کمک به این قشر است، سفره‌های آسمانی را با کمک خیرین گسترده است.

حسین پور به وجود یک هزار و ۵۰ یتیم در شهرستان کاشمر اشاره کرد و گفت: همه آن‌ها دارای حامی هستند که حامیان ماهیانه از ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان به حساب این افراد واریز می‌کنند.

حسین پور اظهار کرد: در حال حاضر مبلغ ۳۰ میلیون تومان به حساب ایتام در شهرستان واریز می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به گستردگی فعالین کیته امداد، همه مسئولان و خیرین باید جهت ارائه خدمت به نیازمندان و محرومان همت کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی کاشمر با اشاره به اینکه در ماه رمضان پایگاه‌هایی در سطح شهرستان برای ثبت نام از حامیان جدید دایر است، از تشکیل ستاد اطعام ایتام و اکرام نیازمندان برای ارائه خدمات به موقع به نیازمندان خبر داد.

وی گفت: کمیته امداد امام، خدمات متنوع و متعددی در قالب طرح شهید رجایی، خدمات درمانی، فرهنگی و آموزشی، طرح کار آفرینی و . . . به افراد نیازمند جامعه ارائه می‌کند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.