نهمین جشنواره «علوم و هنرهای قرآن» در کاشمر برگزار شد

مؤسسه فرهنگی ـ هنری پردیس قرآن یکی از مراکز قرآنی و فعال کاشمر است که تا به حال دوره و کلاس‌های‌ قرآنی ویژه علاقه‌مندان به یادگیری تلاوت آیات قرآن برگزار کرده است.

در حال حاضر این مرکز قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری جشنواره «علوم و هنرهای قرآن» با نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، مرکز تربیت‌مدرس و استاد قرآن کریم کرده است.

این جشنواره قرآنی برای نهمین‌بار توسط این مرکز قرآنی با موضوعات نغمات قرآنی(دعا‌خوانی- ابتهال)، علوم‌قرآنی(مقاله و یژوهش)، هنرهای قرآنی(فیلم‌های کوتاه داستانی، فیلم کوتاه مستند، پویانمایی، فیلم‌نامه نویسی، نمایشنامه‌نویسی، گرافیک(تصویرسازی وپوستر)، کاریکاتور، تذهیب‌های قرآنی، نقاشی(تکنیک رنگ و روغن ) و داستان‌های قرآنی برگزار کرده است.

لازم به ذکر است که دبیرخانه این جشنواره قرآنی از علاقه‌مندان آثار‌های مذکور را از دوازدهم تا سی‌ام مردادماه تحویل گرفته است که توسط کارشناسان قرآنی داروی می‌شود و به برگزیدگان جوایزی نفیس به رسم یادبود اهدا می‌شود.

یادآوری می‌شود، اختتامیه این جشنواره روز چهارشنبه سوم شهریورماه مصادف با ۱۴ رمضان ساعت ۲۰:۳۰ در مجتمع فرهنگی ـ هنری سرو کاشمر برگزار شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.