افتتاح پروژه های شبکه بهداشت و درمان کاشمر در هفته دولت

همزمان با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته گرامیداشت دولت در سومین روز از هفته دولت و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و با حضور مسئولان شهرستان تعدادی از پروژه های شبکه بهداشت و درمان کاشمر افتتاح گردید.

این پروژه ها شامل افتتاح دستگاه امحاء زباله بیمارستان ابوالفضل (ع) با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ودویست میلیون ریال و افتتاح پروژه تصفیه فاضلاب بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) با اعتباری بالغ بر ششصد میلیون ریال و بهره برداری تعمیرات اساسی محل جدید آزمایشگاه بیمارستان شهید مدرس (ره ) با اعتباری بالغ بر یکصد وهشتادمیلیون ریال بود و همچنین مسئولان از ساختمان موقت دانشکده پرستاری کاشمر نیز بازدید نمودند.

آقای دکتر غلامی مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر در مراسم افتتاح دستگاه امحاءزباله خاطر نشان کرد : با افتتاح این دستگاه روزانه حدود پانصدکیلو گرم زباله های عفونی جمع آوری شده از دو بیمارستان سطح شهرستان با این دستگاه امحاء می گردد.

وی همچنین در خصوص تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) گفت: راه اندازی این پروژه روزانه صد متر مکعب فاضلاب بیمارستان تصفیه شده و پس از کلر زدن و ضد عفونی آب تصفیه شده وارد شبکه آبرسانی جهت آبیاری فضای سبز بیمارستان می گردد و علاوه بر صرفه جویی اقتصادی از مصرف شرب جهت آبّیاری فضای سبز جلوگیری به عمل می آید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر همچنین از پذیرش دانشجو در رشته کاردانی فوریتهای پزشکی در نیمه دوم سال تحصیلی ۹۰-۸۹ خبر داد و گفت: با پیگیری مسئولان در سال تحصیلی جدید تعداد ۲۰ نفر دانشجو کاردانی فوریتهای پزشکی مرد از طریق کنکور سراسری پذیرفته می شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.