جشن گلریزان در کاشمر برگزار می‌شود


مدیر روابط عمومی ستاد دیه خراسان رضوی گفت: پنج شنبه ۱۸ شهریور مصادف با ۲۹ ماه مبارک رمضان شهرستان کاشمر شاهد بر پایی جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیر‌عمد است.
حسین ناصری اظهار داشت: ‌با توجه به سیاست‌های ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند مبنی بر حمایت از زندانیان جرائم مالی غیر‌عمد اداره زندان کاشمر با همکاری دادگستری، شهرداری و شورای شهر اقدام به برگزاری جشن گلریزان در تاریخ ۱۸شهریور ۸۹ مصادف با ۲۹ رمضان در مجتمع سرو شهرستان کاشمر برگزار می‌کند.
مدیر روابط عمومی ستاد دیه خراسان رضوی افزود: این مراسم که به هدف کاهش جمعیت کیفری و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و بازگشت زندانیان نیازمند جرایم غیر‌عمد که بر اثر حادثه دچار زندان شده‌اند برگزار می‌شود با حضور فرماندار، مسئولان اداره کل زندان‌ها و ستاد دیه استان، بخشدار، اعضای شورای شهر و سایر مسئولان و خیران کاشمر بارقه امید را در دل زندانیان نیازمند و خانواده‌هایشان به وجود می‌آورد.
ناصری با اشاره به این‌که هم‌اکنون از ۷۵۰ زندانی محکوم در زندان کاشمر ۱۰ نفر محکوم جرائم مالی غیر‌عمد و نیازمند کمک خیران هستند از مردم، ‌مسئولان و خیران خواست تا با حضور و کمک‌های موثر خود در این مراسم زمینه آزادی این محکومان را فراهم کنند.
مدیر روابط عمومی ستاد دیه خراسان رضوی شماره حساب‌های ستاد دیه استان را برای کمک خیران در راستای آزاد‌سازی زندانیان جرایم غیرعمد نیازمند اعلام کرد و افزود: مردم انسان‌دوست و خیر‌اندیش می‌توانند کمک‌های خود را به حسابهای سیبا ۰۱۰۵۹۴۶۹۴۸۰۰۷ و جام ۲۰۰۵۳۱۰۷۱۳ واریز کنند.

1 دیدگاه
  1. مهربان پروردگار! به پاسداشت مهرورزی تو، روزه گرفتیم و اکنون به نماز فطرت، پاک میرویم و در آب رحمتت روح و جان می شوییم و تن پوش آمرزش بر تن می نماییم. در این لحظه های سبز استجابت، شاخه های نخل آرزو را در دست می گیریم و ظهور موعود آخرین را از تو میخواهیم
    عید سعید فطر ، عید آسودگی از آتش غفلت ورهیدگی از زنجیر نفس ، بر میهمانان حضرت حق مبارک باد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.