عید فطر مبارک!

خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یک ماه ی خود را در رمضان، از این به بعد هم حفظ کنیم.

9 thoughts on “عید فطر مبارک!

 1. سلام اقای نجفی میگم این سایت از اون سایتهایی هست که در جمهوری اسلامی همیشه ماندگار خواهد بود و این خیلی بد هست یعنی به لحاظ خبری ارزش خواندن ندارد چون اگر ارزشی می داشت باید با واکنش تند مسولان ترسوی این دیار گوهر بار روبرو میشد چون این جماعت از سایه خودشان هم می ترسن و هر صدایی را بر علیه خودشان می دانند میدونید ادمای قوی از فریاد های دیگران نمی ترسند مانند شهید این ماه عزیز که گذشت چگونه مخالفان در سایه حکومتش راحت ۵ سال زندگی کردند و تمام حقوق انها از بیت المال مسلمین پرداخت شد،پیشنهاد می کنم در کنار اخبار فیلتر شده مطالبی از سیره حاکمیتی مولای متقیان بگذارید البته می دانید در جمهوری اسلامی از قران و نهج البلاغه حرف زدن جرم محسوب می شود مگر این که در راستای منویات حاکمیت باشد و قرائتی همچون اهل سنت از اسلام و قران ارئه دهید که مثلا تمام مسولان جمهوری اسلامی همان جانشینان خدا بر روی زمین هستند مثلا امام جمعه و فرماندار کاشمر(اگر دولت راستگرا باشد) نماینده تام اختیار خدا و امام زمان در کاشمر هست و چه بدبختی که میان این دو نماینده دعوا شود!!!!!!!!!!

 2. سلام آقا محسن
  خیلی باحال نظر میدی
  عقیده هات یه جوریایی آشناست
  فکر می کنم سایت همینجوری پیش بره بهتره و مربوط به شهرستان باشه نه جناح خاصی!
  الحمدالله تا الان که موفق بودن و در کمال بی طرفی اخبار شهرستان رو منعکس می کنن
  من که هر روز سر می زنم و تمام اخبار رو پیگیری میکنم!
  راستی آقا محسن من تا محسن دیگه دیدم توی نظرات خودتی؟
  برا نظر دادن یه اسم متفاوت انتخاب کن
  در ضمن یعید فطر رو هم خدمت همشهریای گلم تبریک میگم

 3. فردی به نام پیمان نمیشناسم،منم به همین دلیل گفتم این این سایت موندگار هست،منم نظر خودمو گفتم،فکر نمی کنم گفته باشم سایت اخبار جناح خاصیو بیان کنه،که اساسا توی این مملکت فقط یک جناح وجود داره و غیر اون باطل هستند!!!
  یک سایت خبری زمانی موفق هست که بطونه تحلیل هم ارائه بده حال با هر دیدگاهی،ما اقتدار طلب نیستیم که هر صدایی را خفه کنیم و نه انقدر بی شرف که خدا را بهانه ی قدرت و ناتوانی خودمان را در عرصه عمومی و مدیریت را با مقدسات توجیح کنیم،خدا را شکریم که هم فکران ما در عرصه عمومی ومدیریت تواناتر از مدعیان شریعت هستند و از فضای چاپلوسی و ثنا گویی به دور هستند به این جماعت نگاه کنید که چگونه علی رغم قیافه مذهبیشان به جان هم افتادند!!!!!مومنین با هم مهربان هستند!!!!!!!!!!
  یادتان باشد مقدس ترین مکان ها و تریبون ها در اختیار جناحی هست به نام راست گرایان که شما هم مثل انها فکر می کنید!!!یه نگاه بکنید اطرافتان را اما نمی دانم چرا هیچ وقت نتوانستند فضای دانشگاه را در اختیار بگیرند!!!!و مجبور می شوند برای کنترل دانشگاه دست به اقدامات امنیتی بزنند!!!!!یا مجبورند حراست اموزش و پرورش را تبدیل به قوی ترین نهاد این وزارت خانه کنند تا بتوانند دو نهاد اموزشی را در اختیار داشته باشند،من می گم بهتر است این اخبار و خبرهای ضعف شدید مدیریتی را هم منتشر کنیدو با مردم مصاحبه کنید تا سایتتون پویا تر باشه،نظرات همه را بنویسید،البته مثل صدا وسیما که به دروغ نام رسانه ملی براش گذاشتن نگید،وجود یک تلویزیون خودش نشانه ضعیف بودن هست!!!!!!

 4. البته من جزء طرفداران وضعیت موجود هستم،چون این شرایط با به هم ریختگی که در حاکمیت میبینم منجر به تحولات شدیدی خواهد شد که نمونه ان رصدی که از اینده که توسط اقای مشایی در حال انجام هست و جنگ سخت و نفس گیری که از همین الان بر سر قدرت شما بخوانید خدمت و اسلام بین جناح طرفداران دولت شروع شده است
  من همه اینها که یک جنگ فرسایشی در درون حاکمیت هست را به فال نیک میگیرم و طورایی که دلایلش قابل بیان نیست از اقای احمدی علی رغم انتقاداتم حمایت می کنم
  ایشان زمینه را برای یک تحولی به مراتب شدید تر از ۲خرداد اماده می کند مقاله ابراهیم نبوی را بخوانید جالب است “احمدی نژاد منو ببخش”

 5. من می دانم که اگر کسی شناخته شده باشد . واقعا نمی تواند اخبار و رویدادها را بی طرفانه حتی بنویسد. تا چه رسد که تحلیل کند.
  سایت فیلتر می شود.یا فرد با مشکلاتی بدتر مواجه خواهد شد.
  همینکه مسئول این سایت دیدگاه ها را بگذارد باشد و حذف نکند یک قدم می باشد.
  .

 6. با نظرتتان موافقم
  و میدانم از قران هم حرف زدن جرم است مگر اینکه در راستای منویات حاکمیت باشد
  اما همیشه شب نیست نوبت به روز هم میشود
  اما شاید تا صبح خیلی ها بمیرن
  چه می شود خود کرده را تدبیر نیست

 7. اسرار ازل را نه تو دانی و نه من
  این خط و معما نه تو خوانی و نه من
  پس از پس پرده گفتگوی من و تو
  چون پرده بر افتد نه تو مانی و نه من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.