کسب عنوان دستگاه اجرایی برتر در شهرستان کاشمر توسط اداره راه و ترابری

ادارات راه و ترابری شهرستانهای کاشمر و تربت جام موفق به کسب عنوان دستگاه اجرایی برتر بر اساس اعلام ستاد جشنواره شهید رجایی که ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی دستگاه های دولتی را به عهده داشت،  انتخاب شد.
در این راستا، فرمانداران این دو شهرستان با اهدای تقدیرنامه ای، از زحمات و تلاش های روسای این دو اداره، جواد نژادی پور در تربت جام و حسین غلامزاده در کاشمر به همراه کارکنان آن در راستای اعتلا و پیشبرد اهداف و برنامه های تحول در نظام اداری و نیل به اهداف توسعه مدیریت کشوری و ترویج فرهنگ و رفتار مطلوب سازمانی و همچنین ارتقای بهره وری نیروی انسانی و بالا بردن سطح کیفی و کمی خدمات دولتی این شهرستان تقدیر و تشکر کردند و کسب این عنوان را به ایشان و همکاران سخت کوش راهدار تبریک گفت و سلامتی و دوام توفیقاتشان را در خدمت به جامعه اسلامی از خداوند منان خواستار شدند.

4 دیدگاه
 1. با عرض سلام
  از شما بخاطر اطلاع رسانی اخبار دیار ترشیز تشکر می کنم
  من که از دیارم دورم ولی آخرین اتفاقات کاشمر رو از طریق این سایت پیگیری میکنم
  به همین روند ادامه بدهید
  با تشکر

 2. دانشجویان رشته معماری ۱۳۸۹/۰۶/۲۴ در ۰۷:۴۴

  ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر
  جناب آقای دکتر شایگان مهر

  با سلام و احترام

  ما دانشجویان رشته کارشناسی پیوسته رشته معماری ، اولین ورودی های سال ۱۳۸۸ ، خواستار پاسخ به سوالات زیر و رسیدگی به مسائل مطرح شده هستیم.

  ۱_ چرا آقای مهندس حسینی که دارای مدرک مکانیک هستند ، باید مدیر گروه رشته ی معماری باشند؟

  ۲_ چرا گروه معماری اساتید با تجربه و دارای معلومات کافی و خوش برخورد مثل آقای مهندس نشاطی آقای مهندس احدیان( نه بد دهان مثل آقای حسن پور و عبداله زاده و خانم منوچهریان ) ندارد؟

  ۳_ چرا جای استاد با تجربه ای مانند آقای مهندس احمدپناه باید در گروه معماری خالی باشد؟

  ۴_ چرا گروه معماری آتلیه ی آزاد (جدای از تنها آتلیه ی موجود ) برای کارهای گروهی که دانشجویان در طول ترم باید انجام دهند و جایی امن تر از دانشگاه برایشان نیست ، ندارند؟

  ۵_ چرا در ترم تابستان درس تخصصی مقدمات طراحی معماری ۲ که باعث می شد دانشجویان یک ترم جلو بیفتند یا سایر دروس تخصصی، ارائه نشد؟ آیا واقعا باید تمام مسائل مادی باشد؟ چرا دروس تخصیص در هر ترم اینقدر کم ارائه می گردد؟ شهریه دانشگاه آزاد چندان زیاد سبک نیست که کسی مشکلی در پرداختش نداشته باشد…

  ۶_ چرا کلاس های دانشجویان معماری بر خلاف کلیه ی کلاس ها در دیگر دانشگاه ها باید در روزهای پایانی هفته ( ۵شنبه و جمعه ) برگزار گردد؟ مطمئنا می دانید که برگزاری کلاس ها در این روزها نشانه ی ضعف بزرگ هر مدیر گروه و دانشگاه می باشد.در هیچ دانشگاه معتبری ، کلاس ها اینگونه ارائه نمی گردد ؟!! و از هر مسئولی این سوال را بپرسید ، بی هیچ تاملی این کار را نشانه ضعف بزرگ مدیریت و دانشگاه می داند..! اگر رشته ی ما اساتید با تجربه ی ثابت داشت ، مسلما این چنین ضعفی نیز وجود نداشت …

  ۷_ اگر نگاهی به تعداد ورودی های رشته کارشناسی پیوسته معماری سال ۱۳۸۸ بیندازید ، متوجه خواهید شد که چه درصدی از دانشجویان معماری انصراف دادند !! چه درصدی در طی این ۲ ترم انتقالی گرفتند !! چه درصدی حتی به خاطر ۱ ترم ، مهمان گرفتند !!و کلا چقدر درخواست انتقالی و مهمان شدن به شهرهای دیگر از جمله مشهد زیاد است ، حتی دانشجویانی که کاشمری هستند و در شهر خودشان زندگی می کنند خواستار انتقالی هستند !!! آیا تا به حال در مورد این همه درخواست فکری کرده اید که به چه دلیل است؟

  ۸_ چرا برای رفتن به اردوها و بازدیدهای تاریخی که لازمه ی رشته ی معماری است ، دانشجویان خودشان باید دنبال کارهای آن باشند و تمام هماهنگی ها و گرفتن امضاء مسئولین و … را دانشجو خودش انجام دهد و در این بین بعضی از مسئولین از جمله مدیر گروه محترم که خود شخصا باید پیگیر این مسائل باشند ، بهانه جویی می کنند؟؟

  ۹_ چرا در کتابخانه ی دانشگاه ، کتاب های مرتبط به رشته ی معماری دیده نمی شود؟

  ۱۰_ چرا فروشگاهی برای وسایل ساده ی ماکت سازی و مربوط به معماری در دانشگاه وجود ندارد؟

  ۱۱_ چرا خدمه ی نظافت دانشگاه ، خود دانشجویان را مجبور به تمیز کردن کلاس رسم می کنند؟

  ۱۲_ چرا میزهای خراب اتاق رسم تعویض یا تعمییر نمی شوند؟

  ۱۳_ چرا با توجه به این که برای هر کلاس رشته ی معماری ، دانشجویان باید وسایل زیادی را همراه خود بیاورند و بارها دانشجویان خواهر به زمین خورده و درخواست کردند که لباس فرم برایشان تعیین کنند ولی مجبور به استفاده از چادر نباشند ، به این موضوع رسیدگی نمی شود و مسول دفتر فرهنگ ، مذهبی بودن شهرستان را بهانه می کنند ، در صورتی که این بهانه ها برای ۲۰ سال پیش شهرستان کاشمر قابل قبول است.

  ۱۴_ چرا با گذشت یک سال ، هنوز هیأت علمی گروه معماری دانشگاه آزاد کاشمر کامل نشده است؟

  ۱۵_ چرا جای استاد تمام ، نه استادیار ، نه سرباز معلم و … در این دانشکاه خالی است؟

  ۱۶_ واقعا چرا مسولین قسمت های مختلف دانشگاه برابر با مدرکی که دارند ، در پست ها خود قرار ندارند؟

  ۱۷_ چرا هنوز آقای دکتر شایگان مهر پس از گذشت ۱۰ روز از اعتراضی که در سایت دانشگاه ثبت شد و حضورا در دفتر ایشان در تاریخ ۱۵ شهریورماه ۱۳۸۹ ، به عمل آمد ، هنوز هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده اند؟

  ۱۸_ چرا با وجود این همه درآمدی که دانشگاه آزاد دارد ،هنوز ساختمان فنی مهندسی آن کامل نشده است؟

  ۱۹_ آیا تا به حال نگاهی به تعداد افرادی که برای ترم مهرماه ۸۹ انتخاب واحد کرده اند ، انداخته اید؟ از ۸۰ نفری که برای دو مشخصه کلاس مقدمات طراحی معماری ۲ تععین شده است ، فقط ۳۵ نفر این درس را برداشته اند!!! دلیل واضح آن : اساتید پر معلوماتیست که انتخاب شده اند…

  ۲۰_ اینها گوشه ای از مشکلات ماست ، چرا با وجود این همه مشکل ، رشته ی معماری هنوز پذیرش دانشجو دارد ؟

  ۲۱_ هیچ کس نیست که پاسخگوی این سوالات باشد؟

  آقای دکتر شایگان مهر:

  ما امیدواریم قبل از شروع ترم مهرماه ۱۳۸۹ به خصوص قبل از شروع حذف و اضافه که از ۳ مهرماه ۱۳۸۹ شروع می شود ، مشکلات گروه معماری به لطف شما حل شده باشد و امکانات بیشتری در اختیار ما دانشجویان قرار بگیرد تا دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری در جلوی ساختمان مالی اداری ، مانند ترم پیش و تشکیل نشدن کلاس ها ، نباشد.

  Architects.inter.88@gmail.com

  با نهایت تشکر و احترام
  دانشجویان کارشناسی پیوسته معماری سال ۱۳۸۸

  ارسال به :

  _ سایت ریاست محترم جمهور

  _ سایت ریاست محترم دانشگاه آزاد آقای دکتر جاسبی

  _ سایت ریاست محترم دانشگاه آزاد مشهد آقای دکتر حلمی

  _ سایت ریاست محترم دانشگاه آزاد کاشمر آقای دکتر شایگان مهر

  _ خبرگزاری دانشجویان ایران

  _ خبرگزاری ایسکا نیوز

  _ روزنامه ی خراسان

  _ روزنامه ی آوای کاشمر

  _ شورای اسلامی شهرستان کاشمر

  _ شهردار محترم کاشمر

  – نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی

 3. امير حيدريان ۱۳۸۹/۰۶/۲۴ در ۱۱:۴۱

  سلام لوگوی قشنگی برای وبلاگ انتخاب کردید موفق باشید

 4. سلام .
  امیدوارم که این اعتراضاتتنون نتیجه بده که اگر خواستید ما هم ( بچه های عمران ) پایه هستیم . . .
  من دانشجوی ورودی ۸۶ هستم و امسال سال آخرمه . . .
  ولی چند مورد به عنوان یه دوست :
  اولا که در دانشگاه آزاد اسلامی در کلیه ی واحد ها & کلیه ی اساتید دانشیار هستند و قابل افزایش و یا پسرفت نیستند ( این رو هم می تونید از مسوولین تمام دانشگاه های ایران بپرسید )
  دوما مهندس احمد پناه به دلیل یک سری دلایل شخصی دیگر در دانشگاه حضور ندارند . . .
  سوما اون مهندس ح که شما می گیید آدم متشخصی هستش و پروفسورای میکانیک – عمران و . . . داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  چهارما این دوروسی که شما میگیید بنا به دلیل استاد نبودن ارائه نشده . . .
  پنجما ساختمان فنی مهندسی یا ساختمان آموزشی شماره ۲ و یا حتی ساختمان سما فقط و فقط بنا به دلیل خودشیرینی دکتر شایگان مهر و برگشت شهریه متوقف شده ( از منبع فوق موثق )
  در آخر حتی و اگر حتی اراده کردین که یه اعتراض و یا اعتصابی راه بیافته ما همه جوره هستیم . . .
  موفق باشید . . .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.