باند راه زنی و سرقت در کاشمر متلاشی شد

سه سارق حرفه ای که در شهرستان کاشمر خراسان رضوی سرقت می کردند دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از دستگیری ۳ نفر سارق شرور  خبر داد.

سرهنگ محمود شیخی نژاد در تشریح این عملیات گفت: تماس تلفنی شهروندان با فوریت های پلیسی ۱۱۰ ساعت ۲۴ بیست و هشتم شهریور ماه حاکی از آن بود که شعله آتشی در اطراف روستای عارف آباد نمایان است که مشکوک به نظرمی رسد.

در پی دریافت این گزارش ماموران دایره آگاهی  کلانتری ۱۲ کاشمر  بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل شدند که مشخص شد یک حلقه لاستیک به آتش کشیده شده است.

وی خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی در ادامه گشت زنی های خود  با بررسی دقیق محل دریافتند که احتمال دارد افرادی قصد بستن راه و سرقت داشته اند.

این مقام انتظامی گفت : پلیس با این سرنخ ، اقدامات اطلاعاتی وسیعی را آغاز کرندو با روشن شدن هوا به تعقیب رد متهمان پرداختند.

سرهنگ محمود شیخی نژاد افزود: پلیس سه جوان که از ترس پلیس در صویله گوسفندان مخفی شده بودند را  دستگیر کردند.

این افراد که دو برادر ۲۷ و ۳۲ ساله و جوان دیگری می باشند پس از انتقال به کلانتر قائم کاشمر در بازجویی های پلیسی اظهار داشتند  سرقت به عنف یک دستگاه خودرو سواری پراید را در شهرستان کاشمر سرقت به عنف کرده اند و یک مورد سرقت گوسفندان نیز داشته اند.

وی تصریح کرد: متهمان در ادامه گفتند: شب گذشته در حاشیه جاده روستای عارف آباد نیز یک حلقه لاستیک دوچرخه را آتش زدهیم و می خواستیم با راهزنی دست به سرقت بزنیم که با ورود ماموران به محل از ترس پا به فرار گذاشتیم و خودمان را در طویله مخفی کردیم  اما با روسن شدن هوا دستگیر شدیم.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر تصریح کرد هم اکنون تحقیقات تخصصی این پرونده  برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه اعضای این باند هم چنان ادامه دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.