فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر: دفاع همیشه مقدس است

رژه نیروهای نظامی و انتظامی در کاشمر برگزار شد.

همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی، رژه نیروهای نظامی و انتظامی و گردان‎های ۲۵۳ و ۲۵۶ عاشورا، گردان امام حسین(ع) لشکر عملیاتی ۵ نصر، حوزه مقاومت بسیج ولی عصر و … امروز برگزار شد.

سر هنگ داریوش برهانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر در این مراسم طی سخنانی با اشاره به اینکه دفاع همیشه مقدس است، گفت: هشت سال جنگ تحمیلی برای ما دوران سرشار از رشادت و ایثار و دفاع از کیان اسلامی را در برداشت، از این رو این سال‌ها برای همه ما مقدس است.

وی با بیان اینکه ۲۰ سال پس از جنگ باید عرصه دفاع مقدس به عنوان ملاک عمل در زندگی‌مان قرار بگیرد، اظهار داشت: امروز استکبار جهانی متوجه شده حرکت و تهاجم نظامی کارساز نیست.

سرهنگ برهانی با تاکید بر اینکه اقدامات نظامی بر معتقدان به مکتب اسلام تاثیرگذار نیست، افزود: امروز دشمن با راه‌های سیاسی و اقتصادی به دنبال اهداف شوم خود است اما دفاع مقدس برای ما ملاک عمل است.

وی با تاکید بر اینکه نباید گرفتار روزمرگی شویم، خاطرنشان کرد: در زمان انقلاب و جنگ کشورمان دچار مشکلاتی بود اما ملت با همه مشکلات در صحنه باقی ماند و شعارهای اصیل اسلامی را دنبال کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر مقابله و خنثی کردن تهدیدات دشمن را کار سختی دانست و گفت: مقابله با تهدید دشمن به عده خاصی محدود نمی‌شود بلکه باید همه در این راستا تلاش کنیم.

وی راه مقابله با تهدیدات نرم دشمن را اجرای برنامه‌های فرهنگی عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به آغاز دهه چهارم انقلاب ضرورت دارد برای آشنایی نسل جوان با ابعاد مختلف دوران دفاع مقدس به اجرای برنامه‌های فرهنگی متنوع بپردازیم.

برهانی خاطرنشان کرد: در دوران جنگ اگر چه از کمترین امکاناتی محروم بوده و در محاصره اقتصادی قرار داشتیم اما با پایداری و مقاومت رفتار کردیم و پیروزی‌ها و موفقیت‌های امروز نتیجه همان پایداری‌های دوران جنگ است.

1 thought on “فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر: دفاع همیشه مقدس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.