عضویت دانش آموخته واحد کاشمر در استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان

براساس نظر کمیته تعیین اولویت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی مهندس مهدی خسروی عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر به عضویت استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان درآمد.
رییس واحد کاشمر با بیان این مطلب به خبرنگار ایسکانیوز گفت : مهندس مهدی خسروی در این واحد دانشگاهی با رتبه ممتاز موفق به طی نمودن مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم دامی شده است و هم اکنون در واحد علوم و تحقیقات به عنوان دانشجوی سال اخر مقطع دکترای تخصصی ژنتیک و اصلاح دام مشغول به تحصیل است و با این واحد دانشگاهی به صورت حق التدریس همکاری دارد.
دکتر محمد شایگان مهر در ادامه اظهار داشت : ایشان از سال ۱۳۸۲ به عنوان عضو فعالیت خود را در باشگاه پژوهشگران واحد کاشمر آغاز نموده و با فعالیت های علمی و پژوهشی خود موفق به تمدید چهار دوره عضویت خود شده است.
وی با تاکید بر لزوم بهره مندی از توان علمی دانشجویان علاقه مند خاطر نشان شد : مهندس خسروی طی ۷ سال فعالیت پژوهشی در باشگاه پژوهشگران جوان موفق به ارائه بیش از۲۰ مقاله در همایش ها، سمینارها و کنگره های ملی و بین المللی و چاپ ۷ مقاله در مجلات علمی پژوهشی و ISIشده است.
شایگان مهر در ادامه با اشاره به حمایت های این دانشگاه از دانشجویان پژوهشگر افزود : رتبه اول کشور در پنجمین جشنواره دانشجویان ممتاز ، مبتکر و نوآور سراسر کشور و دانشجوی نمونه کشوری به عنوان پژوهشگر برتر جهاد کشاورزی از دیگر افتخارات مهندس خسروی می باشد.
وی در پایان با اعلام این نکته که این دانش آموخته کوشا در سالهای ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ به عنوان پژوهشگر برتر باشگاه پژوهشگران جوان در منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شده ابراز امیدواری کرد که سایر دانشجویان وجود افراد نخبه را الگوی خود قرار دهند.

** خبر دیگر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با هدف بالا بردن سطح علمی علاقه مندان به تحصیل و همچنین ایجاد فرصت برای طالبان علم اقدام به پذیرش دانشجو بدون شرکت در آزمون کرده است.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با بیان این مطلب به خبرنگار ایسکانیوز گفت : بر این اساس این واحد دانشگاهی نیز برای نیمسال اول سال تحصیلی جاری در دو مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته با شرایط و ضوابط موجود بدون آزمون دانشجو می پذیرد.
دکتر محمد شایگان مهر خاطر نشان شد : در مقطع کاردانی پیوسته در رشته های کامپیوتر و ساختمان و در مقطع کاردانی ناپیوسته در رشته های ؛ علمی و کاربردی کامپیوتر ، کارهای عمومی ساختمان و تربیت بدنی (مربیگری) پذیرش دانشجو داریم.وی افزود : در رشته های مقطع کاردانی پیوسته دیپلم متقاضی باید با رشته انتخابی هماهنگ باشد ، در مقطع کاردانی ناپیوسته نیز متاقضیان باید دارای مدرک دیپلم نظام قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی باشند.
وی در ادامه آغاز زمان ثبت نام را دوشنبه ۰۴/۰۷/۸۹ عنوان کرد و اظهار داشت : متقاضیان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با در دست داشتن اصل و تصاویر شناسنامه ، کارت ملی و مدرک تحصیلی و همچنین ۸ قطعه عکس به کاشمر بلوار سید مرتضی – بلوار دانشگاه – دانشگاه ازاد اسلامی مراجعه کنند.
شایگان مهر یادآور شد : افرادی مجاز به ثبت نام در این دو مقطع هستند که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.
وی با اشاره به فعالیت آموزشکده فنی و حرفه ای سما وابسته به این دانشگاه ابراز داشت : بر اساس بخشنامه صادره از سازمان مرکزی آموزشکده سما این واحد دانشگاهی نیز در رشته های ؛ علمی کاربردی حسابداری ، کامپیوتر(نرم افزار) ، مکانیک خودرو ، ساختمان ، کودکیاری (مربی بهداشت مدارس) و نقشه کشی و معماری بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.