فرماندار کاشمر: به مناسبت هفته دفاع مقدس بیش از ۷۰ برنامه در حال اجرا می باشد

فرماندار کاشمر گفت: به مناسبت فرار رسیدن سی امین سالگرد دفاع مقدس بیش از ۷۰ برنامه ویژه جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در کاشمر تدوین شده که در حال اجرا می باشد.
حسن فتحی نیا با بیان این مطلب افزود: در هفته دفاع مقدس به طور متوسط روزانه ۱۰ برنامه فرهنگی، بصیرتی، دینی، ورزشی و هنری اجرا می شود.
وی سرکشی از خانواده معزز شهدا، برگزاری نشست های فرهنگی سیاسی و گردهمایی های فرهنگی عقیدتی را از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: در این هفته مسابقات فرهنگی مختلف همچون مفاهیم قرآن و نهج البلاغه در حال برگزاری است.
فرماندار کاشمر به بخشی از برنامه های ورزشی پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: راهپیمایی به سمت مزار شهدا، کوهپیمایی فرماندهان پایگاه ها و گردان ۲۵۳ عاشورای حوزه مقاومت قمر بنی هاشم (ع) و مسابقه تیراندازی از جمله این برنامه ها می باشد.
فتحی نیا اجرای تئاتر خیابانی، برگزاری کارگاه بهشت خانواده توسط حوزه رضوان کوه سرخ و برپایی نمایشگاه های عکس را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس معرفی کرد و اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه های دینی و فرهنگی شامل دعای ندبه، برگزاری اردوی فرهنگی برگزاری مراسم قرائت قرآن و یادواره شهدای شهرها و روستای مختلف در کاشمر اجرا می شود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.