وزیر دادگستری در کاشمر: ایستادگی مردم تحریم ها علیه ایران را خنثی می کند

وزیر دادگستری گفت:جوانان باید بدانند که در ابتدای انقلاب مردم با مشکلات تحریم و جنگ آنچنان دست و پنجه نرم کرده اند که حالا هیچ تحریمی دیگر برای ما کارساز نیست.
امروز همزمان با برگزاری نخستین یادواره شهدای جهاد کشاورزی کاشمر و بیست و دومین گردهمایی بزرگ ایثارگران خراسان رضوی شمالی و جنوبی که در کاشمر برگزار شد افزود:در ابتدای انقلاب اسلامی دشمن و ابرقدرتهای جهانن امید نداشتند که ملت ایران به تنهایی بتوانند در برابر مشدکلات ایستادگی کنند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه باید حوادث ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی را برای نسل دوم وسوم انقلاب بازگو کنیم گفت:در ابتدای انقلاب منافقین با ترور بهترین افراد انقلاب و شروع جنگ تحمیلی هدفشان از بین بردن انقلاب اسلامی بود اما با تلاش جوانان و هوشیاری مردم با جان فدایی خود جلو این توطئه را هم گرفتند.

بختیاری ادامه داد: جوانان باید بدانند که در ابتدای انقلاب هم مردم با مشکلات تحریم و جنگ آنچنان دست و پنجه نرم کر‌ده اند که حالا هیچ  تحریمی دیگر برای ما کارساز نیست.
وی افزود: از بین بردن این انقلاب جزو کارهای اسکتبار جهانی بوده و هست و جزو سندهای معتبر از ابتدای انقلاب باقی است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی به ویژه امریکا و اسرائیل از پیشرفت علمی ایران در حراس هستند تصریح کرد: این همه موفقیت را ملت ایران با پاس داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس با پشتوانه خداوند و امام زمان (ع) و دعاهای شبانه که از وعده های خداوند است به دست آورده است.

وزیر دادگستری با بیان اینکه این همه پیشرفت از لطف خداوندی است که به انقلاب اسلامی و ملت ایران رسیده است گفت: جوانان این دوره هم به سبک زمان جنگ با توکل به خداوند و دعاهای شبانه در این زمان های تحریم توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند.
وی افزود: هم اکنون که کشورهای دیگر جهان از انقلاب اسلامی ایران درس آزادگی فراگرفته اند به خاطر این است که ملت ایران با دلدادگی به خداوند ائمه اطهار و ولایت توانسته به این همه موفقیت دست یابد و به عنوان الگوی دیگر کشورها قرار گرفته است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.