مسوول انجمن ناشنوایان کاشمر: مکان اجاره‌ای انجمن ناشنوایان شهرستان مناسب فعالیت نیست

مسوول انجمن ناشنوایان کاشمرگفت: مکان اجاره‌ای انجمن ناشنوایان کاشمر مناسب فعالیت نیست.

اکبرزاده با اشاره به اینکه این انجمن در مکان کوچک اجاره‌ای مشغول فعالیت است و این مکان جوابگوی اعضا نیست، اظهار داشت: انجمن ناشنوایان کاشمر در حال حاضر به جامعه ناشنوایان شهرستان‌های خلیل آباد، بردسکن، فیض آباد و کاشمر خدمات رسانی می‌کند.

وی گفت: این انجمن از داشتن مکانی مناسب برای پاسخگویی به مراجعان محروم است.

وی با بیان اینکه همواره شاهد کمک‌های انسان دوستانه خیران شهرستان به انجمن بوده‌ایم، ابراز امیدواری نمود با کمک این افراد جهت خرید زمین و احداث ساختمانی ویژه انجمن ناشنوایان اقدام نماییم.

مسوول انجمن ناشنوایان کاشمر اعلام کرد: در کاشمر ۲۸۰ نفر از افراد سمعکی، نیمه شنوا و ناشنوا زندگی می‌کنند که از طریق بهزیستی به آنان خدماتی ارائه می شود و انجمن به عنوان رابط و تسهیل گر امور ناشنوایان فعالیت می کند.

در این مراسم که جمعی از مسوولان محلی حضور داشتند، از ۲۸ خیر که به انجمن ناشنوایان طی سال گذشته خدماتی ارائه نموده‌اند، تجلیل شد.

3 دیدگاه
  1. با تشکر از خبر رسانی به موقع و جامعتان

  2. سیدمرتضی علوی ۱۳۸۹/۰۷/۱۲ در ۰۹:۴۴

    سلام بر همشهری عزیز؛
    خیلی خیلی خوش اومدید به ویلاگ بنده؛ با افتخار شما رو وسط پیوندهام گذاشتم، پائین تر از باغ فرهنگ ترشیز؛ خیلی خوشحال شدم تو دنیای مجازی سایت شهرم رو دیدم؛ فقط یه سئوال برام پیش اومد؛ شما وبلاگ من رو با علم به اینکه کاشمریم اومدید یا اینکه گذری تشریف آوردید؟ البته هر جور که اومدید خیلی خوش اومدید و من به شخصه بازم میام چون به هر حا کاشمریوم!!! موفق باشید و یا علی

  3. سلام آقا سجاد گل؛
    ممنون که دوباره اومدی؛ منم برای تو آرزوی موفقیت میکنم و بازم بیا خیلی خوشحال میشم؛ یا علی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.