فرمانده نیروی انتظامی کاشمر: اعتماد مردم پشتوانه اقتدار نیروی انتظامی است

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر از کشف ۲۴ هزار و ۳۴۵ حلقه سی‌دی غیر مجاز و مبتذل از مغازه‌های سطح شهر طی یک‌سال اخیر خبر داد .

سرهنگ محمود شیخی نژاد، ضمن تبریک هفته ناجا با ارائه گزارشی از عملکرد این فرماندهی طی مدت مذکور اظهار داشت : با درایت و هوشیاری مأموران این فرماندهی در این مدت بیش از ۱۶۸ کیلوگرم انواع مخدر از جمله تریاک ، هروئین ، حشیش و … کشف شده است .

وی از دستگیری ۳۱۶ نفر از سوداگران مرگ خبر داد و گفت: تا زمانی که پلیس باشد اجازه نخواهیم داد این افراد حتی یک روز را در آرامش بگذرانند .

سرهنگ محمود شیخی نژاد با اشاره به کشف ۶۸ دستگاه ماهواره بدون مجوز از منازل و ۶۲۹ لیتر مشروب آماده و ملات آماده گفت : طی مدت مذکور ۹ قبضه سلاح و مبلغ ۹۱۶ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال کالای قاچاق کشف و ضبط گردید.

وی افزود : طی یک‌سال گذشته ۳۰ نفر از اتباع بیگانه غیر مجاز توسط پرسنل نیروی انتظامی دستگیر و جهت تردد از کشور تحویل مراجع قانونی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر به وقوع پنج قتل از ابتدای سال گذشته تاکنون اشاره نمود و گفت : به جز یک مورد، سایر قاتلان ظرف مدت۲۴ ساعت از وقوع قتل‌ها شناسایی و دستگیر شده اند .

وی با بیان اینکه ۳ مورد از قتل‌ها از ابتدای امسال اتفاق افتاده است گفت : ۲ مورد از قتل‌ها مربوط به پرونده‌ ‌های منافی عفت و یک مورد نزاع بوده است .

وی با تأکید بر اینکه اعتماد مردم پشتوانه اقتدار نیروی انتظامی است؛ مشارکت مردم و ارائه اطلاعات و اخبار را در خصوص فوریت‌های پلیسی از طریق شماره تماس ۱۱۰ به عنوان پل ارتباطی بین مردم با پلیس ضروری ىانست .

1 دیدگاه
 1. با سلام
  وبلاگ به روز شد
  در صورت تمایل اخبار را در سایت منتشر نمایید
  با تشکر . . .
  توکلی-محیط زیست کاشمر
  http://www.kashmaresabz.blogfa.com/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.