باند انتقال غیرقانونی اتباع خارجی به کشور در کاشمر متلاشی شد

باند انتقال غیرقانونی اتباع خارجی به کشور متلاشی شد

? عضو یک باند که در حال انتقال ?? تبعه خارجی با یک دستگاه خودرو سواری بودند طی عملیات پلیسی دستگیر شدند.
ساجدی: فرمانده انتظامی کاشمر با بیان این مطلب به خراسان گفت: ماموران انتظامی کاشمر در ساعت ۵:۱۰ بامداد امروز (دیروز) به راننده یک دستگاه پراید که به طرز مشکوکی در حال تردد در محور کاشمر-کوهسرخ بود مظنون شدند و این خودرو را متوقف کردند.
سرهنگ محمود شیخی نژاد افزود: هنگامی که ماموران انتظامی مشغول بازرسی خودرو پراید بودند در فاصله دورتری از محل ایست و بازرسی یک دستگاه خودرو زانتیا را مشاهده کردند که با دیدن ماموران انتظامی متوقف شده و با سرعت تغییر مسیر داد.
وی افزود: تعدادی از ماموران بلافاصله به تعقیب خودرو زانتیا پرداختند اما راننده خودرو به فرمان ایست پلیس توجه نکرد و بر سرعت خود افزود، در این هنگام ماموران انتظامی با استفاده از قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی کردند که ناگهان کنترل خودرو از دست راننده خارج و با سرعت زیاد واژگون شد.
سرهنگ شیخی نژاد تصریح کرد: بر اثر واژگونی خودرو، راننده، یک سرنشین و ?? نفر از اتباع خارجی غیرمجاز که در قسمت های مختلف این خودرو قرار داشتند به شدت مجروح و برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی کاشمر افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که راننده پراید نیز از اعضای باند انتقال غیرقانونی اتباع خارجی است که نقش «راه پاک کنی» را به عهده داشته است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.