تاکنون سهام عدالت بین ۱۱۰ هزار نفر کاشمری توزیع شده است

مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت کاشمر اعلام کرد: این شرکت طی پنج مرحله، نسبت به توزیع سهام عدالت بین ۱۱۰ هزار نفر از مردم شهرستان اقدام نموده است.
قاسم عباسپور با اشاره به این‌که این شرکت در راستای توزیع سهام عدالت به اقشار مختلف طی مراحل گوناگون فعالیت‌ها و اقدامات مؤثری انجام داده است، گفت: توانسته ایم در زمینه پاسخگویی و تکریم ارباب‌رجوع ، توزیع به‌موقع و مناسب سهام بین افراد و توفیق در خرید ساختمان جدید شرکت تعاونی جهت استقرار شرکت در سال ۸۸ و تعداد بالای سهامداران به عنوان یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در سطح استان شناخته شویم.

به ادامه مطلب مراجعه کنید

وی گفت: از اواخر سال ۸۵ توسط این شرکت توزیع سهام در مراحل مختلف و به اقشار گوناگون توزیع شده است.

وی گفت: در مرحله اول مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، رزمندگان و بسیجیان فاقد شغل و در مرحله دوم کلیه روستائیان بخش مرکزی و کوه‌سرخ، در مرحله سوم کلیه کارمندان و بازنشستگان لشکری و کشوری، در مرحله چهارم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و در مرحله پنجم بین سایر افراد سهام عدالت توزیع شده است.

وی گفت: از این آمار حدود ۵۰ درصد شامل افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و ایثارگران، ۳۰ درصد از روستائیان همچنین بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی ، تأمین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی و کلیه فرهنگیان موفق به دریافت سود سهام خود شده‌اند و بقیه سهامداران نیز در نوبت پرداخت سود سهام عدالت می‌باشند که زمان پرداخت و مبلغ سود سهام در سال جاری از طریق اطلاعیه‌های سازمان خصوصی‌سازی به اطلاع سهامداران خواهد رسید .

عباسپور افزود: از ابتدای سال ۸۹ تاکنون تعداد دو هزار و ۲۱۵ نفر از قالیبافان شهری و مددجویان مراکز مراقبتی و زنان سرپرست خانوار در شهرستان با ارائه برگه فراخوان از نهادهای مربوطه و طی مراحل اداری در شرکت تعاونی ثبت‌نام نموده و برگه سهام عدالت خود را دریافت نموده‌اند.

وی خاطر نشان نمود: با پیگیری‌های شرکت تعاونی سهام عدالت کاشمر تعداد ۲۰۰۰ فرم اولیه ثبت نام از سازمان اقتصاد و دارایی استان دریافت و ثبت‌نام اولیه از شهروندان دارای شغل آزاد و کارگران فصلی و افراد تحت تکفل آنان به عمل آمده که این فرم‌ها تکمیل گردیده و جهت صدور برگه سهام عدالت به استان ارسال شده است .

وی با بیان این‌که اقدامات انجام شده جهت توزیع سهام عدالت در راستای خدمت به مردم به ویژه روستائیان است، ابراز امیدواری نمود که در سال جاری که به فرموده مقام معظم رهبری سال «همت مضاعف ، کار مضاعف» نامگذاری شده بتوانیم جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام‌های مؤثرتری برداریم.

1 دیدگاه
  1. امير حيدريان ۱۳۸۹/۰۷/۲۰ در ۱۱:۳۵

    سلام قرار دادن اوقات شرعی کاشمر در وبلاگ ابتکار خوبی بود امیدوارم روند رو به رشد وبلاگ شما کماکان ادامه پیدا کند موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.