جمعیت برخوردار گاز در کاشمر به ۷۸ درصد می‌رسد

محمد کامل شامگاه دوشنبه در جریان بازدید فرماندار و بخشدار مرکزی کاشمر از مراحل عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای قلعه‌بالا، جردوی، فرگ، محمدیه، سرحوضک، تل‌آباد و اسحاق‌اباد از توابع بخش مرکزی کاشمر اظهار داشت: عملیات گازرسانی به این روستاها که ۶۰ کیلومتر شبکه توزیع و ۲ هزار انشعاب را شامل می‌شود از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی در عملیات اجرایی برخوردار است.
رئیس اداره گاز ناحیه کاشمر، با تاکید بر اینکه با گازرسانی به این هفت روستا ۴ هزار و ۲۰۰ خانوار در بخش مرکزی تحت نعمت گاز قرار می‌گیرند، تصریح کرد: برای اجرای این پروژه مبلغ ۱۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز استان هزینه می‌شود.
وی با بیان اینکه براساس قرار داد منعقد شده با پیمانکار پروژه گازرسانی باید در مدت یکسال و در مرداد سال آینده به بهره‌برداری برسد،‌ افزود: با توجه به پیشرفت مطلوب پروژه و تسریع در عملیات اجرایی امید است پروژه پنج ماه زودتر از پایان قرار داد تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
رئیس اداره گاز ناحیه کاشمر با اشاره به اینکه ۲۶ هزار و ۲۰۰ مشترک در شهر کاشمر و ۷ هزار و ۶۵۰ مشترک در ۱۴ روستای بخش مرکزی از نعمت گاز شهری بهره‌مند هستند، اظهار داشت: با تکمیل و بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به هفت روستای بخش مرکزی حدود ۹۶ درصد جمعیت بخش مرکزی تحت پوشش استفاده از گاز شهری قرار می‌گیرند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.