آغاز عملیات اجرایی تصفیه‌خانه شهرک صنعتی در کاشمر

علی سلیمانی شامگاه دوشنبه در بازدید از واحدهای صنعتی کاشمر با مطلوب ارزیابی کردن روند توسعه این شهرک صنعتی اظهار داشت: در سال‌های اخیر با همکاری مسئولان شهرستان و فعالان واحدهای تولیدی تحولات چشمگیر و گام‌های موثری در واحدهای صنعتی و توسعه شهرک‌های صنعتی برداشته شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی با اشاره به فعالیت ۱۶ واحد تولیدی فعال در شهرک صنعتی کاشمر تصریح کرد: تعداد ۱۰ واحد تولیدی شهرک کاشمر در سال‌های اخیر راه‌اندازی و فعالیت خود را شروع کرده‌اند.
وی با بیان اینکه توسعه شهرک صنعتی کاشمر به‌عنوان یک ضرورت احساس می‌شود، خاطر‌نشان کرد‌: تا‌کنون رایزنی‌های خوبی با اداره منابع طبیعی شهرستان در راستا واگذاری زمین برای توسعه شهرک صنعتی انجام شده است که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد توسعه این شهرک باشیم‌.
سلیمانی با تاکید بر اینکه با توسعه شهرک فعالیت‌های واحدهای تولیدی نیز توسعه می‌یابد، گفت: اگر بتوانیم مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کاشمر که اغلب مربوط به سرمایه در گردش است را برطرف کنیم شهرک صنعتی کاشمر را موفق‌تر از گذشته می‌بینیم.
سلیمانی با بیان اینکه باید در راستای استقرار واحدهای تولیدی به ویژه در صنعت غذایی مباحث مربوط به پسآب صنعتی در شهرک صنعتی کاشمر مورد توجه قرار گیرد، خاطر‌نشان کرد : در حال حاضر با توجه به نیاز شهرک صنعتی کاشمر به راه‌اندازی فاضلاب کار طراحی تصویه‌خانه در دستور کار شرکت شهرک‌های صنعتی استان قرار گرفته است‌.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با اشاره به این که طراحی تصویه‌خانه شهرک صنعتی کاشمر تا پایان سال انجام می‌گیرد، گفت‌: در صورت تکمیل شدن واحدهای تولیدی جهت راه‌اندازی تصفیه‌خانه عملیات اجرایی آن سال آینده آغاز می‌شود.
سلیمانی از واحدهای تولید آب انار، کارخانه قند و کارخانه شیر بازدید کرد و افزود: مشکلات راه‌اندازی کارخانه کاشی و فولاد در حال بررسی است و تلاش خود را برای برطرف شدن این مشکلات می‌کنیم.
در این بازدید فرماندار و بخشدار مرکزی کاشمر حضور داشتند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.